NT, Södertälje, MSV Cupen 1


Huvudsida | Klass D | Klass C | Ungdom | Klass B | Klass A (Öppen klass) | Rak lista | Banstatistik | Spik | Tävlingsinfo | Min resultattavla

Rak lista

Plac Namn Klubb Klass  V1  V2  V3 Snitt Tot Diff
1 Daniel Ågren Södertälje BGK AÖK 31 32 33 32,0 96 2
2 Björn Carrö Södertälje BGK AÖK 37 36 32 35,0 105 5
3 Anders Hedlund Södertälje BGK AÖK 40 38 31 36,3 109 9
4 Patrik Vikström Mosås BGK B 37 36 38 37,0 111 2
5 Lars Rehn Hofors BGK AÖK 40 36 36 37,3 112 4
6 Bernt Gustavsson Södertälje BGK B 35 37 40 37,3 112 5
7 Tommy Blixt Eskilstuna BGK AÖK 35 41 36 37,3 112 6
8 Ingela Eriksson Djulö BGK B 35 40 38 37,7 113 5
9 Magnus Sjöö Djulö BGK AÖK 39 41 33 37,7 113 8
10 Andreas Rosenberg Haga BGK B 44 39 36 39,7 119 8
11 Robin Andersson Örebro BGK AÖK 44 43 37 41,3 124 7
12 Krister Magnusson Tyresö BGK AÖK 43 43 39 41,7 125 4
13 Roberth Hummelgren Djulö BGK B 38 44 43 41,7 125 6
14 Urpo Lindholm Södertälje BGK C 41 46 41 42,7 128 5
15 Joakim Holm Mosås BGK C 42 42 45 43,0 129 3
16 Bengt Ohlsson Eskilstuna BGK B 43 46 40 43,0 129 6
17 Peter Elfvén Norrtälje BGK B 36 46 48 43,3 130 12
18 Lars-Olof Andersson Strängnäs BGK C 43 50 37 43,3 130 13
19 Maria Gyllander Mosås BGK D 42 44 45 43,7 131 3
20 Peter Lindqvist Djulö BGK B 44 39 48 43,7 131 9
21 Amanda Eriksson Skoghalls BGK C 39 49 43 43,7 131 10
22 Kari Laakso Eskilstuna BGK B 54 41 36 43,7 131 18
23 Åsa Jakobsson Mosås BGK C 46 42 45 44,3 133 4
24 Gustav Westman Mosås BGK B 45 41 47 44,3 133 6
25 Marcus Eriksson Skoghalls BGK B 48 45 41 44,7 134 7
26 Kent Sandberg Södertälje BGK D 50 45 39 44,7 134 11
27 Peter Vicary MGK 49 Nyköping B 47 45 44 45,3 136 3
28 Teijo Lindholm Södertälje BGK D 51 42 43 45,3 136 9
29 Mats Rosenberg Djulö BGK B 46 46 46 46,0 138 0
30 Joel Karlsson Tantogårdens BGK B 49 47 42 46,0 138 7
31 Lena Brown Eskilstuna BGK C 42 47 52 47,0 141 10
32 Jan Åke Andersson MGK 49 Nyköping B 42 46 53 47,0 141 11
33 Gunilla Arkäng MGK 49 Nyköping C 52 41 49 47,3 142 11
34 Joakim Lindström Strängnäs BGK B 54 46 42 47,3 142 12
35 Teija Sarkkinen Eskilstuna BGK D 40 53 51 48,0 144 13
36 Eva Prennfors Örebro BGK B 46 45 55 48,7 146 10
37 Pirkko Maaninka Eskilstuna BGK B 44 42 66 50,7 152 24
38 Patrik Carlqvist Djulö BGK D 45 58 50 51,0 153 13
39 Stefan Johansson Örebro BGK C 49 52 53 51,3 154 4
40 May Boldt Örebro BGK D 45 52 58 51,7 155 13
41 Eva Carlsson Södertälje BGK D 60 51 44 51,7 155 16
42 Lars-Göran Guldbrandsson Umeå Bangolfklubb C 57 54 52 54,3 163 5
43 Thomas Kron Eskilstuna BGK D 55 59 49 54,3 163 10
44 Janchai Saengkham Södertälje BGK D 57 59 47 54,3 163 12
45 Reine Hansson Haninge BGK D 55 57 53 55,0 165 4
46 Emanuel Lippert Eskilstuna BGK U 50 74 41 55,0 165 33
47 Ann-Catrin Borgert Örebro BGK C 48 60 58 55,3 166 12
48 Binh Kron Eskilstuna BGK D 53 45 68 55,3 166 23
49 Mats Gustafsson Sundbybergs BGK C 55 59   57,0 114 4 Brutit
50 Katarina Holm Mosås BGK D 70 55 50 58,3 175 20
51 Kurt Engström Södertälje BGK D 59 67 58 61,3 184 9
52 Susanne ViIlhelmsson Haninge BGK D 64 68 59 63,7 191 9
53 Thomas Kilsberger Mosås BGK D 63 61 70 64,7 194 9
54 Heinz Boldt Örebro BGK D 64 71 64 66,3 199 7

Huvudsida | Klass D | Klass C | Ungdom | Klass B | Klass A (Öppen klass) | Rak lista | Banstatistik | Spik | Tävlingsinfo | Min resultattavla