NT, Mosås, MSV Cupen 3


Huvudsida | Klass C | Klass D | Ungdom | Klass A | Klass B | Sudden death | Rak lista | Banstatistik | Spik | Tävlingsinfo | Min resultattavla

Rak lista

Plac Namn Klubb Klass  V1  V2 Snitt Tot Diff
1 Anton Eriksson Skoghalls BGK A 34 41 37,5 75 7
2 Rikard Lindqvist Skoghalls BGK A 33 42 37,5 75 9
3 Stefan Viberg Örebro BGK A 38 40 39,0 78 2
Håkan Robertsson Örebro BGK A 40 38 39,0 78 2
5 Ginalyn Robertsson Örebro BGK C 37 44 39,8 84 7
6 Daniel Ågren Södertälje BGK A 41 39 40,0 80 2
7 Tim Gustafsson Örebro BGK A 43 37 40,0 80 6
8 Amanda Eriksson Skoghalls BGK C 35 47 40,2 87 12
9 Tommy Blixt Eskilstuna BGK A 43 38 40,5 81 5
10 Magnus Sjöö Djulö BGK A 44 37 40,5 81 7
11 Lars Abrahamsson Enköpings BGK C 43 37 40,7 86 6
12 Rune Pousette Enköpings BGK A 40 44 42,0 84 4
13 Robin Andersson Örebro BGK A 43 42 42,5 85 1
14 Lars Rehn Hofors BGK A 38 47 42,5 85 9
15 Björn Carrö Södertälje BGK A 46 40 43,0 86 6
16 Benny Eriksson BGK VK-78 C 45 44 43,4 94 1
17 Julia Sjöberg Skoghalls BGK A 49 38 43,5 87 11
18 Mattias Andersson Örebro BGK B 43 45 44,0 88 2
19 Andreas Rosenberg Haga BGK B 44 45 44,5 89 1
Gustav Westman Mosås BGK B 44 45 44,5 89 1
21 Stig Pettersson Stora Tuna BGK B 40 49 44,5 89 9
22 Maria Gyllander Mosås BGK D 46 44 45,0 90 2
23 Roberth Hummelgren Djulö BGK B 48 42 45,0 90 6
24 Stig Högkvist Hammarby BGK B 43 48 45,5 91 5
25 Patrik Vikström Mosås BGK B 39 52 45,5 91 13
Jan Åke Andersson MGK 49 Nyköping B 52 39 45,5 91 13
27 Åsa Jakobsson Mosås BGK C 45 45 45,7 99 0
28 Gunilla Arkäng MGK 49 Nyköping C 50 40 45,7 99 10
29 Bernt Gustavsson Södertälje BGK B 41 51 46,0 92 10
30 Rikard Sjölund Hammarby BGK A 51 42 46,5 93 9
Marcus Eriksson Skoghalls BGK B 51 42 46,5 93 9
32 Peter Persson Södertälje BGK A 51 43 47,0 94 8
33 Peter Vicary MGK 49 Nyköping B 42 52 47,0 94 10
34 Thomas Kilsberger Mosås BGK D 48 47 47,5 95 1
35 Bengt Ohlsson Eskilstuna BGK B 44 51 47,5 95 7
36 Eva Prennfors Örebro BGK B 43 52 47,5 95 9
37 Lennart Engström BGK VK-78 B 46 50 48,0 96 4
38 Patrik Carlqvist Djulö BGK D 52 44 48,0 96 8
39 Mikael Lindström Tuve Tigers BGK B 42 54 48,0 96 12
40 Lennart Rundström Djulö BGK C 43 52 48,1 107 9
41 Birgitta Lundgren Stora Tuna BGK C 53 43 48,1 107 10
42 Katarina Holm Mosås BGK D 48 50 49,0 98 2
43 Joakim Lindström Strängnäs BGK B 47 51 49,0 98 4
Christoffer Säterbro Örebro BGK D 47 51 49,0 98 4
45 Per-Ola Näsman Örebro BGK C 51 53 50,6 118 2
46 Emanuel Lippert Eskilstuna BGK U 57 45 51,0 102 12
47 Lena Brown Eskilstuna BGK C 51 50 51,4 120 1
48 Mats Rosenberg Djulö BGK B 52 51 51,5 103 1
49 Ryno Vestergren Haga BGK C 54 50 51,9 124 4
50 Fredrik Larsson Örebro BGK B 52 52 52,0 104 0
51 Sabine Rundström Djulö BGK D 53 52 52,5 105 1
52 Thomas Kron Eskilstuna BGK D 58 48 53,0 106 10
53 Lars-Olof Andersson Strängnäs BGK C 50 51 53,1 121 1
54 Ulla Ljung Örebro BGK C 49 62 54,8 131 13
55 Robin Meyer Örebro BGK D 53 57 55,0 110 4
56 Herbert Lippert Eskilstuna BGK D 54 57 55,5 111 3
57 Teija Sarkkinen Eskilstuna BGK D 53 58 55,5 111 5
58 Binh Kron Eskilstuna BGK D 65 49 57,0 114 16
59 Heinz Boldt Örebro BGK D 66 50 58,0 116 16
60 May Boldt Örebro BGK D 57 65 61,0 122 8
61 Örjan Molin Södertälje BGK D 68 68 68,0 136 0
62 Janchai Saengkham Södertälje BGK D 79 77 78,0 156 2

Huvudsida | Klass C | Klass D | Ungdom | Klass A | Klass B | Sudden death | Rak lista | Banstatistik | Spik | Tävlingsinfo | Min resultattavla