IT, Sundbyberg, Citygolf Tour 1


Huvudsida | Bredd | Elit | Ungdom | Tillsägelser | Rak lista | Banstatistik | Spik | Tävlingsinfo | Min resultattavla

Startschema

 
09:00Ungdom
Tid Spelare Klubb Varv
09:00 Amanda Ryner Uppsala BGK 4
 Filip Nilsson Sundbybergs BGK 4
 Josef Bane Sundsvalls BGK 4
 
09:04Bredd
Tid Spelare Klubb Varv
09:04 Tyko Gustavsson Sundbybergs BGK 5
 Jessica Sundkvist Sundbybergs BGK 5
 Christer Andersson Askims BGK 5
09:08 Gunilla Karlsson Sundbybergs BGK 5
 Angelica Edfeldt Sundsvalls BGK 5
 Hans Tapper Sundbybergs BGK 5
09:12 Henrik Edfeldt Sundsvalls BGK 5
 Per Karlsson Haga BGK 5
 Hans F Nilsson Sundbybergs BGK 5
09:16 Anna-Karin Nordberg Tantogårdens BGK 5
 Magnus Åkerlind Norrtälje BGK 5
 Ivica Glas Tantogårdens BGK 5
09:20 Anders Näslund Sundsvalls BGK 5
 Jonathan Näslund Sundsvalls BGK 5
 Linus Armandsson Norrtälje BGK 5
09:24 Roger Kostet Sundbybergs BGK 5
 Rikard Eklund Sundbybergs BGK 5
 Kevin Dorbegi Sundbybergs BGK 5
09:28 Mohammad Mousavi Kristineberg BGK 5
 Fredrik Nilsson Sundbybergs BGK 5
 Bo Karlsson Sundbybergs BGK 5
 
09:32Elit
Tid Spelare Klubb Varv
09:32 Anders Lönnkvist Askims BGK 5
 William Forslund Skönsbergs SK 5
09:36 Peter Fransson BGK Jönköping 5
 Viktor Lindgren Kristineberg BGK 5
09:40 Christer Timvik Haga BGK 5
 Mikael Lindblom Sundsvalls BGK 5
 Michael Karlsson Olofströms BGK 5
09:44 Fredrik Tagesson Skoghalls BGK 5
 Alexander Timvik Haga BGK 5
 Roger Blomqvist Sundbybergs BGK 5
09:48 Marcus Söderlund Sundsvalls BGK 5
 Carl-Johan Ryner Uppsala BGK 5
 Lukas Syrén Sundbybergs BGK 5
09:52 Jan Söderqvist Södertälje BGK 5
 Christian Söderqvist Sundbybergs BGK 5
 Ronny Granholm Askims BGK 5
09:56 Patrik Wass Linköpings Bangolfklubb 5
 Staffan Thulin Askims BGK 5
 Mikael Richtnér Sundbybergs BGK 5
10:00 Robert Majlöv Askims BGK 5
 Eddie Söderlund Sundsvalls BGK 5
 Eric Bohlin Tantogårdens BGK 5
10:04 Björn Nilsson Sundbybergs BGK 5
 Anders Schedin Sundbybergs BGK 5
 Peter Wahlberg Sundbybergs BGK 5
10:08 Johan Carlsson Haga BGK 5
 Sebastian Koponen Sundbybergs BGK 5
 Christer Sjögren Sundbybergs BGK 5
10:12 Roger Svensson Tyresö BGK 5
 Joakim Ring Sundsvalls BGK 5
 Christer Söderlund Tyresö BGK 5
10:16 Hans Olofsson Kungälvs BGK 5
 André Söderlund Sundsvalls BGK 5
 Morgan Munter Sundsvalls BGK 5
10:20 Ricard Lockner Sundbybergs BGK 5
 Mattias Hägglöf Sundbybergs BGK 5
 Kevin Sundström Sundbybergs BGK 5
 
10:24Ungdom
Tid Spelare Klubb Varv
10:24 Filip Nilsson Sundbybergs BGK 5
 Josef Bane Sundsvalls BGK 5
 Amanda Ryner Uppsala BGK 5
 
10:28Bredd
Tid Spelare Klubb Varv
10:28 Jessica Sundkvist Sundbybergs BGK 6
 Christer Andersson Askims BGK 6
 Tyko Gustavsson Sundbybergs BGK 6
10:32 Angelica Edfeldt Sundsvalls BGK 6
 Hans Tapper Sundbybergs BGK 6
 Gunilla Karlsson Sundbybergs BGK 6
10:36 Per Karlsson Haga BGK 6
 Hans F Nilsson Sundbybergs BGK 6
 Henrik Edfeldt Sundsvalls BGK 6
10:40 Magnus Åkerlind Norrtälje BGK 6
 Ivica Glas Tantogårdens BGK 6
 Anna-Karin Nordberg Tantogårdens BGK 6
10:44 Jonathan Näslund Sundsvalls BGK 6
 Linus Armandsson Norrtälje BGK 6
 Anders Näslund Sundsvalls BGK 6
10:48 Rikard Eklund Sundbybergs BGK 6
 Kevin Dorbegi Sundbybergs BGK 6
 Roger Kostet Sundbybergs BGK 6
10:52 Fredrik Nilsson Sundbybergs BGK 6
 Bo Karlsson Sundbybergs BGK 6
 Mohammad Mousavi Kristineberg BGK 6
 
10:56Elit
Tid Spelare Klubb Varv
10:56 William Forslund Skönsbergs SK 6
 Anders Lönnkvist Askims BGK 6
11:00 Viktor Lindgren Kristineberg BGK 6
 Peter Fransson BGK Jönköping 6
11:04 Mikael Lindblom Sundsvalls BGK 6
 Michael Karlsson Olofströms BGK 6
 Christer Timvik Haga BGK 6
11:08 Alexander Timvik Haga BGK 6
 Roger Blomqvist Sundbybergs BGK 6
 Fredrik Tagesson Skoghalls BGK 6
11:12 Carl-Johan Ryner Uppsala BGK 6
 Lukas Syrén Sundbybergs BGK 6
 Marcus Söderlund Sundsvalls BGK 6
11:16 Christian Söderqvist Sundbybergs BGK 6
 Ronny Granholm Askims BGK 6
 Jan Söderqvist Södertälje BGK 6
11:20 Staffan Thulin Askims BGK 6
 Mikael Richtnér Sundbybergs BGK 6
 Patrik Wass Linköpings Bangolfklubb 6
11:24 Eddie Söderlund Sundsvalls BGK 6
 Eric Bohlin Tantogårdens BGK 6
 Robert Majlöv Askims BGK 6
11:28 Anders Schedin Sundbybergs BGK 6
 Peter Wahlberg Sundbybergs BGK 6
 Björn Nilsson Sundbybergs BGK 6
11:32 Sebastian Koponen Sundbybergs BGK 6
 Christer Sjögren Sundbybergs BGK 6
 Johan Carlsson Haga BGK 6
11:36 Joakim Ring Sundsvalls BGK 6
 Christer Söderlund Tyresö BGK 6
 Roger Svensson Tyresö BGK 6
11:40 André Söderlund Sundsvalls BGK 6
 Morgan Munter Sundsvalls BGK 6
 Hans Olofsson Kungälvs BGK 6
11:44 Mattias Hägglöf Sundbybergs BGK 6
 Kevin Sundström Sundbybergs BGK 6
 Ricard Lockner Sundbybergs BGK 6

Huvudsida | Bredd | Elit | Ungdom | Tillsägelser | Rak lista | Banstatistik | Spik | Tävlingsinfo | Min resultattavla