NT, Umeå, EB Lördag


Huvudsida | Klass 3 | Klass 2 | Klass 1 | Ungdom Tävlingshinder | Tillsägelser | Rak lista | Banstatistik | Spik | Tävlingsinfo | Min resultattavla

Min resultattavla

Klass 3
Plac Namn Klubb Varv 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 V1 V2 V3 Snitt Diff Tot
1 Alva Öhman Skoghalls BGK Varv 3 1 2 2 3 4 1 2 1 2 1 2 1 1 2 2 1 2 1 26 32 31 29,7 6 89
2 Ingvar Bylund Örnsköldsviks MGK Varv 3 1 3 1 1 2 1 1 2 1 1 1 1 5 2 2 3 2 2 27 32 32 30,3 5 91
3 Pär Vallström Skellefteå BGK Varv 3 1 2 2 2 3 1 2 1 1 1 4 1 2 2 2 2 2 1 27 32 32 30,3 5 91
4 Gösta Enqvist Skellefteå BGK Varv 3 1 1 2 2 4 1 2 2 1 3 2 2 2 1 1 4 1 1 32 31 33 32,0 2 96
5 Annika Hedelius Larsson Umeå Bangolfklubb Varv 3 1 2 2 2 2 1 2 2 1 2 2 1 1 1 1 6 2 1 32 33 32 32,3 1 97
6 Stefan Larsson Umeå Bangolfklubb Varv 3 1 1 1 1 2 1 2 2 1 2 3 1 1 2 2 5 3 4 38 38 35 37,0 3 111
7 Malin Vikström Umeå Bangolfklubb Varv 3 1 1 2 7 2 2 2 2 2 2 4 2 6 1 2 2 2 4 34 42 46 40,7 12 122
8 Christine Nilsson Umeå Bangolfklubb Varv 3 1 1 3 7 4 3 2 1 4 4 1 7 7 6 2 1 3 7 62 51 64 59,0 13 177

Klass 2
Plac Namn Klubb Varv 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 V1 V2 V3 Snitt Diff Tot
1 Mikael Lindmark Örnsköldsviks MGK Varv 3 1 1 1 3 3 1 1 2 1 1 1 1 1 5 2 1 3 1 30 22 30 27,3 8 82
2 Mikael Warg Skellefteå BGK Varv 3 1 2 2 1 1 1 2 1 1 1 3 1 1 1 1 1 1 1 30 33 23 28,7 10 86
3 Johan Eklund Umeå Bangolfklubb Varv 3 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 3 2 1 1 1 4 2 1 28 30 28 28,7 2 86
4 Lars-Göran Guldbrandsson Umeå Bangolfklubb Varv 3 1 2 1 1 1 1 2 1 1 1 1 2 1 3 1 3 2 1 29 33 26 29,3 7 88
5 Denny Karlsson Örnsköldsviks MGK Varv 3 1 2 2 1 1 1 1 2 1 3 1 1 1 1 2 1 2 3 34 28 27 29,7 7 89
6 Peter Hedman BGK VK-78 Varv 3 2 1 2 1 1 1 1 2 1 2 2 2 1 1 1 1 2 3 33 31 27 30,3 6 91
7 Bert Jonsson Skellefteå BGK Varv 3 1 2 1 2 2 1 1 2 1 6 3 2 2 1 2 1 3 2 34 37 35 35,3 3 106
8 Carina Lindström Umeå Bangolfklubb Varv 3 3 3 3 1 2 2 1 2 2 4 7 3 1 2 2 6 2 4 39 44 50 44,3 11 133

Klass 1
Plac Namn Klubb Varv 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 V1 V2 V3 Snitt Diff Tot
1 Anders Gidlöf Örnsköldsviks MGK Varv 3 1 2 1 1 2 1 1 1 1 1 2 1 1 1 1 1 2 1 23 24 22 23,0 2 69
2 Jesper Lindberg Kungälvs BGK Varv 3 1 1 1 1 2 1 2 1 1 1 2 1 1 1 2 1 1 1 27 21 22 23,3 6 70
3 Magnus Mårtensson Örebro BGK Varv 3 1 1 2 1 2 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 25 26 20 23,7 6 71
4 Ture Rodling Örnsköldsviks MGK Varv 3 1 1 2 1 1 1 2 2 1 1 2 1 1 1 2 1 2 1 24 27 24 25,0 3 75
5 Anders Eriksson Umeå Bangolfklubb Varv 3 1 1 1 1 1 1 2 1 1 1 2 1 1 1 2 2 1 1 30 28 22 26,7 8 80
6 Jan-Olov Lindvall Skellefteå BGK Varv 3 1 1 2 1 2 2 2 1 1 1 1 1 1 1 1 7 2 1 24 28 29 27,0 5 81
7 Anders Lindström Umeå Bangolfklubb Varv 3 1 3 2 1 1 2 1 1 1 2 1 2 1 2 1 1 1 1 30 31 25 28,7 6 86
8 Elias Elfving Örnsköldsviks MGK Varv 3 1 1 2 1 2 1 2 1 1 1 2 2 1 3 1 3 3 1 32 27 29 29,3 5 88
9 Jacob Lindström Umeå Bangolfklubb Varv 3 1 2 2 1 2 1 1 1 1 1 3 3 1 1 1 2 2 1 34 33 27 31,3 7 94

Ungdom Tävlingshinder
Plac Namn Klubb Varv 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 V1 V2 Snitt Diff Tot
1 Theodor Vikström Umeå Bangolfklubb Varv 2 1 2 2 1 2 1 1 2 1 3 2 1 1 1 2 3 2 1 26 29 27,5 3 55
2 Matteus Lundin Örnsköldsviks MGK Varv 2 1 2 1 1 2 1 3 2 1 1 1 3 2 1 2 3 2 3 30 32 31,0 2 62
3 Calle Lindberg Örnsköldsviks MGK Varv 2 1 2 2 4 2 1 1 3 1 2 1 1 2 2 2 2 2 3 32 34 33,0 2 66