Div 1 södra Asarum


Huvudsida | Resultat | Matcher | Tillsägelser | Rak lista | Banstatistik | Lagstatistik | Spik | Tävlingsinfo | Min resultattavla

Min resultattavla

Tabell
PlacLagSVOFSlagPoäng
1Linköpings Bangolfklubb7601145212
2Asarums BGK7502151210
3BGK Kärnan740314898
4Gullbergsbro BGK740315238
5BGK Jönköping731314767
6Kulladals BGK731315237
7Askims BGK720515914
8MGK Warberg700715650

Matcher
MGK Warberg-BGK Kärnan +34218-184Avslutad
Linköpings Bangolfklubb +14-Kulladals BGK203-217Avslutad
BGK Jönköping +5-Asarums BGK203-208Avslutad
Gullbergsbro BGK +7-Askims BGK218-225Avslutad