NT, VSBGF inomhustouren final


Klass C 13,0 - 26,0 | Klass A Öppen | Klass B 7,0 - 12,9 | Matcher | Flest spik i rad

Matcher


Klass C 13,0 - 26,0 8 - delsfinal [Avslutad] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Vinster
Anders Lysén Nässjö BGK                                      
Vakant Vakant V                                      

Klass C 13,0 - 26,0 8 - delsfinal [Avslutad] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Vinster
Annica Aronsson Borås MGK 2 2 1 1 2 3 3 2 2 3 2 1 3 2 2 3 2 1 7
Håkan Fransson Strömstads BGK 1 3 2 2 2 2 2 2 1 3 3 1 2 3 3 3 1 2 6

Klass C 13,0 - 26,0 8 - delsfinal [Avslutad] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Vinster
Ebbe Åström BGK Linjen 2 3 7 1 2 2 1 1 2 3 2 1 2 2 2 2     4
Robert Majlöv Askims BGK 1 2 1 1 2 3 2 4 1 2 2 2 1 2 2 1     7

Klass C 13,0 - 26,0 8 - delsfinal [Avslutad] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Vinster
Ralf Englund Göteborg BGK 2 3 1 1 2 4 1 1 3 3 2 1 5 2 2 1 1 4 3
Eva Johansson Göteborg BGK 2 3 1 1 2 1 1 2 2 1 2 1 2 3 4 1 1 1 5

Klass C 13,0 - 26,0 8 - delsfinal [Avslutad] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Vinster
Anders Pettersson Hårdton IK 1 2 2 2 1 2 1 1 1 2 1 1 1           9
Roger Kvick Strömstads BGK 2 3 3 2 2 1 2 2 3 1 2 2 1           2

Klass C 13,0 - 26,0 8 - delsfinal [Avslutad] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Vinster
Stefan HD Johansson Örebro BGK 2 3 2 2 2 1 2 2 3 2 2 1 4 3 3 4 1 7 4
Lena Hellström Göteborg BGK 1 3 2 2 3 2 1 1 3 2 7 1 3 3 2 7 1 7 5

Klass C 13,0 - 26,0 8 - delsfinal [Avslutad] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Vinster
Stig-Arne Oskarsson Strömstads BGK 1 2 1 1 1 2 2 2 3 4 2 1 3 3 3 2 1 1 7
Elias Chamoun Göteborg BGK 1 4 5 1 2 5 1 1 2 3 4 1 2 5 3 2 1 3 5

Klass C 13,0 - 26,0 8 - delsfinal [Avslutad] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Vinster
Thomas Nuhn Askims BGK                                      
Peder Flygård Uddevalla BGK                                      

Klass C 13,0 - 26,0 Kvartsfinal [Avslutad] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Vinster
Anders Lysén Nässjö BGK 2 4 6 2 2 2 2 1 1 3 3 2 2 2 4 3 1 7 7
Annica Aronsson Borås MGK 2 3 2 3 3 2 2 2 3 2 3 1 2 3 2 4 2 7 5

Klass C 13,0 - 26,0 Kvartsfinal [Avslutad] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Vinster
Robert Majlöv Askims BGK 1 2 1 2 2 7 2 3 1 2 2 1 2 1 4 1 1 7 7
Eva Johansson Göteborg BGK 2 2 1 2 1 2 1 3 2 3 3 1 2 2 2 2 7 7 4

Klass C 13,0 - 26,0 Kvartsfinal [Avslutad] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Vinster
Anders Pettersson Hårdton IK 1 2 1 1 2 1 3 1 2 1 1 3 1 2 2 7 7 7 6
Lena Hellström Göteborg BGK 1 3 1 2 2 2 1 1 2 1 2 3 2 2 3 7 7 7 1

Klass C 13,0 - 26,0 Kvartsfinal [Avslutad] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Vinster
Stig-Arne Oskarsson Strömstads BGK 1 2 2 1 2 3 2 1 2 2 2 1 2 2 2 3 1 7 7
Thomas Nuhn Askims BGK 2 2 2 4 3 7 1 1 2 1 1 3 1 2 4 2 4 7 5

Klass C 13,0 - 26,0 Semifinal [Avslutad] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Vinster
Anders Lysén Nässjö BGK 2 2 1 1 1 1 3 5 3 2 2 1 2 2 4 2 2 7 7
Robert Majlöv Askims BGK 1 2 1 3 3 2 2 1 2 2 4 1 2 3 2 3 3 7 5

Klass C 13,0 - 26,0 Semifinal [Avslutad] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Vinster
Anders Pettersson Hårdton IK 1 3 2 2 2 1 2 2 2 2 1 2 1 2 2 7 7 7 8
Stig-Arne Oskarsson Strömstads BGK 2 2 1 3 2 3 1 3 3 3 2 1 1 2 3 7 7 7 4

Klass C 13,0 - 26,0 3:e - 4:e plats [Avslutad] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Vinster
Robert Majlöv Askims BGK 2 3 1 1 2 3 3 2 1 1 2 1 2 2 2 4 1 5 4
Stig-Arne Oskarsson Strömstads BGK 2 2 1 1 3 3 3 3 1 2 1 1 2 2 2 2 2 1 4

Klass C 13,0 - 26,0 Final [Avslutad] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Vinster
Anders Lysén Nässjö BGK 2 2 1 1 1 3 2 1 1 1 2 1 1 2 2       7
Anders Pettersson Hårdton IK 1 2 1 2 2 3 3 2 2 1 1 1 2 1 3       3

Klass A Öppen 8 - delsfinal [Avslutad] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Vinster
Marcus I Andersson Kungälvs BGK                                      
Vakant Vakant V                                      

Klass A Öppen 8 - delsfinal [Avslutad] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Vinster
Anton Renhag Nässjö BGK 1 2 1 1 1 1 2 1 3 3 2 1 2 2 1 1 1 2 3
Milan Bilén Gullbergsbro BGK 1 2 1 1 2 2 2 1 2 1 2 1 2 2 2 1 1 1 3

Klass A Öppen 8 - delsfinal [Avslutad] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Vinster
Roger Njord Gullbergsbro BGK 2 2 1 1 1 1 3 3 1 2 3 1 3 3 1 2     3
Örjan Johansson Gullbergsbro BGK 2 3 1 1 1 1 2 1 2 1 4 1 2 2 1 1     6

Klass A Öppen 8 - delsfinal [Avslutad] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Vinster
Jenny Erlandsson Kungälvs BGK 1 2 1 1 1 1 3 1 3 2 1 1 2 2 2 1 2 7 3
Alexander Njord Gullbergsbro BGK 2 2 1 1 7 1 2 1 2 1 1 1 1 2 3 1 1 7 5

Klass A Öppen 8 - delsfinal [Avslutad] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Vinster
Lorentz Neverland Göteborg BGK                                      
Lars Wahlström Nässjö BGK                                      

Klass A Öppen 8 - delsfinal [Avslutad] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Vinster
Marcus Karlsson BGK Jönköping 2 1 2 1 3 1 2 2 1 2 1 1 2 2 3 1     3
Tomas Sennerby Gullbergsbro BGK 2 2 1 1 2 2 1 1 1 1 2 1 2 2 2 1     6

Klass A Öppen 8 - delsfinal [Avslutad] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Vinster
Thomas Aronsson Göteborg BGK 1 2 2 1 2 3 3 1 1 4 3 1 2 1 4 1 1 1 7
Bengt Karlsson Nässjö BGK 2 2 1 1 5 2 1 2 4 2 2 4 1 2 3 1 1 2 7

Klass A Öppen 8 - delsfinal [Avslutad] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Vinster
Vakant Vakant V                                      
Mathias Hallqvist Nässjö BGK                                      

Klass A Öppen Kvartsfinal [Avslutad] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Vinster
Marcus I Andersson Kungälvs BGK 1 2 1 1 1 1 2 2 1 1 2 1 2 7 7 7 7 7 6
Milan Bilén Gullbergsbro BGK 1 7 1 1 7 1 7 7 7 7 2 1 2 7 7 7 7 7  

Klass A Öppen Kvartsfinal [Avslutad] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Vinster
Örjan Johansson Gullbergsbro BGK 1 2 2 1 2 1 2 1 1 1 2 1 1 2 1 1 1 7 2
Alexander Njord Gullbergsbro BGK 1 2 1 1 1 1 1 1 2 1 2 1 1 3 1 1 1 1 4

Klass A Öppen Kvartsfinal [Avslutad] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Vinster
Lorentz Neverland Göteborg BGK 1 1 1 1 1 1 3 1 1 2 1 1 2 2 2 1 1 7 4
Tomas Sennerby Gullbergsbro BGK 1 7 1 1 1 1 2 1 7 2 1 1 2 2 7 1 7 7 1

Klass A Öppen Kvartsfinal [Avslutad] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Vinster
Thomas Aronsson Göteborg BGK 1 2 1 1 1 2 2 1 1 2 2 2 2 2 2 5 7 7 4
Mathias Hallqvist Nässjö BGK 2 2 1 1 1 1 2 7 7 7 2 1 2 2 1 2 1 7 5

Klass A Öppen Semifinal [Avslutad] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Vinster
Marcus I Andersson Kungälvs BGK 2 1 1 1 2 2 1 2 2 1 1 1 2 2 2 1 1   3
Alexander Njord Gullbergsbro BGK 1 4 1 1 1 1 1 1 2 1 2 1 2 2 1 7 1   5

Klass A Öppen Semifinal [Avslutad] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Vinster
Lorentz Neverland Göteborg BGK 1 7 1 1 2 1 2 7 3 3 2 1 1 2 2 2 3 1 5
Mathias Hallqvist Nässjö BGK 1 2 2 1 2 2 7 1 3 7 2 1 7 2 1 2 2 1 4

Klass A Öppen 3:e - 4:e plats [Avslutad] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Vinster
Marcus I Andersson Kungälvs BGK 1 1 1 1 1 2 2 1 2 2 2 1 2 3 2       2
Mathias Hallqvist Nässjö BGK 2 2 1 1 1 2 1 1 1 1 1 1 1 2 2       6

Klass A Öppen Final [Avslutad] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Vinster
Alexander Njord Gullbergsbro BGK 1 2 1 3 1 1 1 1 1 1 1 1 2 1         7
Lorentz Neverland Göteborg BGK 2 2 1 1 1 1 2 2 2 1 2 2 1 2         2

Klass B 7,0 - 12,9 8 - delsfinal [Avslutad] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Vinster
Hasse Pilquist BGK Jönköping 1 4 1 3 1 1 3 2 1 3 2 2 2 2         7
Jan Hedström Hårdton IK 7 4 1 2 7 7 3 7 7 3 7 7 1 2         2

Klass B 7,0 - 12,9 8 - delsfinal [Avslutad] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Vinster
Gunnar Bengtsson Askims BGK 2 4 1 1 2 1 3 2 2 1 2 2 2 3 3       1
Jens Bergström Askims BGK 2 3 1 2 2 1 2 2 2 1 1 1 2 2 2       6

Klass B 7,0 - 12,9 8 - delsfinal [Avslutad] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Vinster
Bertil Andersson Borås MGK 2 2 1 1 1 1 3 4 1 6 6 1 2 1 3 1 1 2 4
Tobbe Hellström Göteborg BGK 2 2 2 1 2 2 3 1 1 1 2 1 2 2 3 1 1 1 4

Klass B 7,0 - 12,9 8 - delsfinal [Avslutad] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Vinster
Roland Stenberg Trollhättans BGK 2 2 1 6 2 1 3 1 1 1 2 3 1 4 2 1 1 2 6
Bengt Paulusson Göteborg BGK 2 3 1 1 7 1 1 1 1 3 2 1 2 1 1 4 2 1 6

Klass B 7,0 - 12,9 8 - delsfinal [Avslutad] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Vinster
Veijo Lehikoinen Borås MGK 2 2 2 1 2 2 1 1 2 2 1 4 3 2 2 2 2 2 7
Staffan Lundblad Gullbergsbro BGK 1 2 1 2 2 5 2 2 1 2 2 1 2 3 3 1 1 2 7

Klass B 7,0 - 12,9 8 - delsfinal [Avslutad] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Vinster
Lars-Olof Johansson Göteborg BGK 2 2 1 2 1 1 2 2 3 1 1 2 1 2 1 2 1 2 3
Joakim Samuelsson Nässjö BGK 1 2 1 2 1 1 3 2 3 1 1 2 2 2 2 1 1 1 3

Klass B 7,0 - 12,9 8 - delsfinal [Avslutad] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Vinster
Jonny Karlsson Uddevalla BGK 2 7 7 2 2 1 1 1 2 1 2 2 2 2 3 1 1 7 6
Stig Lundgren Borås MGK 1 2 1 2 7 4 2 4 2 7 2 1 2 2 7 1 1 7 4

Klass B 7,0 - 12,9 8 - delsfinal [Avslutad] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Vinster
Mats Eisenschmidt Gullbergsbro BGK 1 3 1 1 2 7 3 1 2 3 3 1 3 2         2
Krister Rönnquist Nässjö BGK 1 2 2 2 1 1 3 1 1 2 2 1 3 1         7

Klass B 7,0 - 12,9 Kvartsfinal [Avslutad] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Vinster
Hasse Pilquist BGK Jönköping 2 2 2 6 2 1 2 1 2 2 2 1 1 2 3 1 2 7 3
Jens Bergström Askims BGK 2 2 2 2 1 1 1 4 1 2 2 2 1 2 2 2 1 7 6

Klass B 7,0 - 12,9 Kvartsfinal [Avslutad] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Vinster
Tobbe Hellström Göteborg BGK 2 2 1 1 1 2 3 3 2 2 2 1 2 2 3 1 1 1 5
Roland Stenberg Trollhättans BGK 1 1 1 1 2 1 2 1 2 2 3 2 4 2 3 1 1 2 5

Klass B 7,0 - 12,9 Kvartsfinal [Avslutad] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Vinster
Veijo Lehikoinen Borås MGK 2 1 1 1 2 1 3 5 3 2 2 1 2 1 3 1 1 1 5
Joakim Samuelsson Nässjö BGK 2 2 1 1 2 2 2 1 3 2 2 1 2 2 2 2 1 7 3

Klass B 7,0 - 12,9 Kvartsfinal [Avslutad] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Vinster
Jonny Karlsson Uddevalla BGK 1 2 2 1 1 1 1 2 1 3 2 1 2 2 1 1     7
Krister Rönnquist Nässjö BGK 2 3 1 1 3 1 3 1 2 1 2 1 1 2 2 2     4

Klass B 7,0 - 12,9 Semifinal [Avslutad] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Vinster
Jens Bergström Askims BGK 2 3 1 1 2 1 2 1 1 1 1 1 2 2 1       5
Roland Stenberg Trollhättans BGK 2 2 1 2 2 2 2 1 1 2 2 1 2 2 2       1

Klass B 7,0 - 12,9 Semifinal [Avslutad] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Vinster
Veijo Lehikoinen Borås MGK 1 2 1 1 2 1 1 1 1 1 2 1 3 3         6
Jonny Karlsson Uddevalla BGK 2 2 1 1 2 1 2 2 2 2 3 1 1 3         1

Klass B 7,0 - 12,9 3:e - 4:e plats [Avslutad] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Vinster
Roland Stenberg Trollhättans BGK 1 1 1 1 2 5 2 2 3 2 1 1 1 2 3 3 3 2 6
Jonny Karlsson Uddevalla BGK 2 7 1 7 7 1 1 1 1 2 2 1 2 2 2 2 1 2 7

Klass B 7,0 - 12,9 Final [Avslutad] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Vinster
Jens Bergström Askims BGK 2 3 1 1 2 1 1 1 1 2 3 1 1 3 2 1 2 7 4
Veijo Lehikoinen Borås MGK 1 2 2 1 2 2 1 1 1 3 1 1 1 2 1 2 1 7 6


Klass C 13,0 - 26,0 | Klass A Öppen | Klass B 7,0 - 12,9 | Matcher | Flest spik i rad