DM, SSBGF & Öresundstouren 4


Öppen klass | Ungdom B | Klass D | Klass C | Klass B | DM Herrveteraner | DM Damveteraner | DM Oldboys | DM Oldgirls | DM Pojkar A | DM Pojkar B | DM Damseniorer | DM Herrseniorer | DM 3-manna Öppen klass | DM-3-manna Oldtimers | Tillsägelser | Rak lista | Banstatistik | Spelarstatistik | Flest spik i rad

Rak lista

Plac Namn Klubb Klass  V1  V2  V3 Snitt Tot Diff
1 Mats Nilsson Hjelmsjö BGK Öppen klass 31 32 31 31,3 94 1
2 Erik Nilsson BGK Linjen Öppen klass 32 27 36 31,7 95 9
3 Magnus Jeppsson Malmö BGK Öppen klass 39 32 29 33,3 100 10
4 Patrik Jönsson BGK Jönköping Öppen klass 38 26 39 34,3 103 13
5 Martin Lundell Hjelmsjö BGK Öppen klass 36 31 38 35,0 105 7
6 Lars Isberg Malmö BGK Öppen klass 36 35 35 35,3 106 1
7 Annelie Lundell Malmö BGK Öppen klass 29 37 40 35,3 106 11
8 Marielle Svensson BGK Jönköping Öppen klass 40 37 33 36,7 110 7
9 Martin Luhanko Malmö BGK Klass C 36 36 39 37,0 111 3
10 Peter Eriksson Olofströms BGK Öppen klass 39 35 38 37,3 112 4
Magnus Nordkvist Hjelmsjö BGK Öppen klass 36 36 40 37,3 112 4
12 Camilla Lövström BGK Linjen Klass B 39 36 38 37,7 113 3
13 Stefan Eriksson Kulladals BGK Öppen klass 36 41 36 37,7 113 5
14 Stefan Nilsson Hjelmsjö BGK Klass B 40 34 39 37,7 113 6
15 Per Olof Isaksson Sjövikens IF Öppen klass 31 36 47 38,0 114 16
16 Nicklas Strömberg Nybro MGK Klass B 41 35 39 38,3 115 6
17 Thomas Simonsen Nybro MGK Klass B 47 34 34 38,3 115 13
18 Marcus Karlsson BGK Jönköping Öppen klass 36 37 43 38,7 116 7
19 Jari Luhanko Kulladals BGK Klass B 43 41 32 38,7 116 11
20 Kent Kirkegaard BGK Linjen Öppen klass 45 38 34 39,0 117 11
21 Janos Czifrik Malmö BGK Klass B 45 39 35 39,7 119 10
22 Göran Widlert BGK Jönköping Öppen klass 41 37 42 40,0 120 5
23 Fredrik Tagesson Olofströms BGK Öppen klass 42 38 41 40,3 121 4
24 Olle Johansson BGK Kärnan Klass B 41 44 36 40,3 121 8
25 Kent Hallberg BGK Kärnan Klass B 40 42 40 40,7 122 2
26 Peer Rudbaek Hansen Kulladals BGK Klass B 41 42 39 40,7 122 3
27 Kaj Falinder Staffanstorps BGK Klass B 46 38 38 40,7 122 8
28 Anders Andersson Sjövikens IF Klass B 40 47 35 40,7 122 12
29 Ingmar Åkesson Asarums BGK Klass B 42 39 42 41,0 123 3
30 Simon Kirkegaard Hjelmsjö BGK Klass B 42 31 50 41,0 123 19
31 Kjell Karlsson Kulladals BGK Klass B 40 44 40 41,3 124 4
32 Thomas Bladh Hjelmsjö BGK Klass B 47 38 41 42,0 126 9
33 Inger Eriksson Asarums BGK Klass B 41 51 34 42,0 126 17
34 Bo Göran Svensson Kulladals BGK Öppen klass 47 41 40 42,7 128 7
35 Jens Arvidsson Kulladals BGK Klass B 42 44 44 43,3 130 2
36 Hasse Pilquist BGK Jönköping Öppen klass 42 45 43 43,3 130 3
37 Sven Nilsson Kulladals BGK Klass B 52 41 37 43,3 130 15
38 Tomas Danielsson Granhyddans BGK Klass B 41 48 42 43,7 131 7
39 Lena Persson BGK Linjen Klass C 41 43 48 44,0 132 7
40 Ing-Mari Mattisson Asarums BGK Klass C 38 47 47 44,0 132 9
Mart Käsper Staffanstorps BGK Klass C 43 49 40 44,0 132 9
42 Inge Josefsson Åhus BGK Klass B 43 53 38 44,7 134 15
43 Linus Fransson Nybro MGK Klass B 39 48 50 45,7 137 11
44 Lennart Johnsson BGK Linjen Klass B 46 44 48 46,0 138 4
45 Eva Dürholt BGK Linjen Klass C 46 49 43 46,0 138 6
46 Per Tagesson Malmö BGK Klass C 51 46 44 47,0 141 7
47 Ebbe Åström BGK Linjen Klass C 46 43 53 47,3 142 10
48 Tore Larsson BGK Linjen Klass C 57 37 50 48,0 144 20
49 Hans Ove Simonsen BGK Kärnan Klass C 49 51 45 48,3 145 6
50 Kerstin Carlson BGK Linjen Klass C 44 52 49 48,3 145 8
51 Johan Kessels Sjövikens IF Klass B 45 47 55 49,0 147 10
52 Tommy Mattisson BGK Ringen Klass B 51 55 41 49,0 147 14
53 Tommy Nilsson Hjelmsjö BGK Klass C 51 56 48 51,7 155 8
54 Lars Olsson BGK Linjen Klass C 56 48 52 52,0 156 8
55 Gunilla Nilsson Hjelmsjö BGK Klass C 50 62 46 52,7 158 16
56 Kristoffer Pilebrand Nybro MGK Klass D 51 60 51 54,0 162 9
57 Anette Larsson BGK Linjen Klass C 49 52 61 54,0 162 12
58 Malin Kessels Sjövikens IF Klass C 54 53 57 54,7 164 4
59 Josef Nord BGK Jönköping Ungdom B 52 58 58 56,0 168 6
60 Stefan Paulsson Malmö BGK Klass C 52 60 62 58,0 174 10
61 Helene Björlin BGK Linjen Klass C 60 57 58 58,3 175 3
62 Morten Christiansen Bröndby Klass C 66 55 61 60,7 182 11
63 Jan Hansen Hjelmsjö BGK Klass C 61 63 61 61,7 185 2
64 Ingegerd Andersson BGK Linjen Klass C 60 70 61 63,7 191 10
65 Henrik Larsen Bröndby Klass C 75 51 73 66,3 199 24
66 Susanne Lindhart Bröndby Klass C 64 63 76 67,7 203 13
67 Lars-Erik Svensson Hjelmsjö BGK Klass C       0,0 Ej till start


Öppen klass | Ungdom B | Klass D | Klass C | Klass B | DM Herrveteraner | DM Damveteraner | DM Oldboys | DM Oldgirls | DM Pojkar A | DM Pojkar B | DM Damseniorer | DM Herrseniorer | DM 3-manna Öppen klass | DM-3-manna Oldtimers | Tillsägelser | Rak lista | Banstatistik | Spelarstatistik | Flest spik i rad