NT, Cup Stockholm 7

Uppdaterad: 2019-08-04   14:19Hämta nya sidor automatiskt

Resultat


U | A | B | C | D | Rak lista | Banstatistik | Flest spik i rad

U
Plac Namn Nr Klubb V1 V2 Snitt Diff Tot
1 Anton Svensson 101 Uppsala BGK 43 41 42,0 2 84


U | A | B | C | D | Rak lista | Banstatistik | Flest spik i rad

A
Plac Namn Nr Klubb V1 V2 Snitt Diff Tot
1 Micke Jonsson 204 Sundbybergs BGK 25 30 27,5 5 55
2 Stefan Borg 208 Sundbybergs BGK 32 27 29,5 5 59
3 Anders Wiklund 201 Uppsala BGK 29 34 31,5 5 63
4 Rasmus Schedin 205 Sundbybergs BGK 33 31 32,0 2 64
5 Peter Wahlberg 203 Sundbybergs BGK 36 31 33,5 5 67
6 Martin Lönnroth 207 Norrtälje BGK 34 35 34,5 1 69
7 Anders Schedin 209 Sundbybergs BGK 30 40 35,0 10 70
8 Jan Söderqvist 210 Södertälje BGK 38 33 35,5 5 71
9 Anders Jakobsson 202 Sundbybergs BGK 45 35 40,0 10 80


U | A | B | C | D | Rak lista | Banstatistik | Flest spik i rad

B
Plac Namn Nr Klubb V1 V2 Snitt Diff Tot
1 Gabriel Yngve 317 Sundbybergs BGK 30 30 30,0 0 60
2 Ricard Lockner 319 Sundbybergs BGK 29 31 30,0 2 60
3 Fredrik Hasselgren 308 Haga BGK 33 33 33,0 0 66
4 Staffan Söderlund 309 Kristineberg BGK 35 31 33,0 4 66
5 Roger Blomqvist 314 Sundbybergs BGK 37 30 33,5 7 67
6 Mikael Richtnér 304 Sundbybergs BGK 41 31 36,0 10 72
7 Mohammad Mousavi 301 Kristineberg BGK 43 30 36,5 13 73
8 Reine Hansson 316 Haninge BGK 43 31 37,0 12 74
9 Peter Elfvén 302 Uppsala BGK 36 39 37,5 3 75
10 Marco Arancibia 305 Uppsala BGK 41 34 37,5 7 75
11 Benno Pedersen 303 Akalla Kanaan 98 BGK 33 43 38,0 10 76
12 Daniel Holmgren 311 Akalla Kanaan 98 BGK 38 40 39,0 2 78
13 Ralf Hedström 313 Tantogårdens BGK 42 36 39,0 6 78
14 Stig Westerberg 315 BGK VK-78 41 39 40,0 2 80
15 Lars Åke Holgersson 320 Norrtälje BGK 42 41 41,5 1 83
16 Love Svensson 321 Uppsala BGK 40 44 42,0 4 84
17 Kristina Svensson 310 Uppsala BGK 46 43 44,5 3 89
18 Filip Wahlmark 307 Solna BGK 55 42 48,5 13 97


U | A | B | C | D | Rak lista | Banstatistik | Flest spik i rad

C
Plac Namn Nr Klubb V1 V2 Snitt Diff Tot
1 Mattias Hägglöf 402 Sundbybergs BGK 34 38 36,0 4 72
2 Petri Saukko 405 Akalla Kanaan 98 BGK 38 37 37,5 1 75
4 Nicklas Jardegart 407 Tantogårdens BGK 41 38 39,5 3 79
5 Jan Lönnroth 403 Norrtälje BGK 37 42 39,5 5 79
3 Tony Strömberg 413 BGK VK-78 32 47 39,5 15 79
6 Christian Söderqvist 411 Sundbybergs BGK 47 36 41,5 11 83
7 Petter Eriksson 414 Norrtälje BGK 44 44 44,0 0 88
8 Heimo Tarvainen 408 Akalla Kanaan 98 BGK 42 49 45,5 7 91
9 Sixten Magnusson 415 Kristineberg BGK 50 43 46,5 7 93
10 Tage Westerberg 404 BGK VK-78 39 57 48,0 18 96
11 Arne Backman 401 Tantogårdens BGK 64 36 50,0 28 100
12 Banoo Makki 409 Kristineberg BGK 49 57 53,0 8 106
13 Bengt Braesch-Andersen 410 Solna BGK 51 56 53,5 5 107


U | A | B | C | D | Rak lista | Banstatistik | Flest spik i rad

D
Plac Namn Nr Klubb V1 V2 Snitt Diff Tot
1 John Johansson 501 Kristineberg BGK 36 35 35,5 1 71
2 Stefan Lundin 517 Tantogårdens BGK 40 41 40,5 1 81
3 Per-Ola Näsman 515 Haninge BGK 37 47 42,0 10 84
4 Conny Pihl 503 Uppsala BGK 42 45 43,5 3 87
5 Björn Malmqvist 508 Akalla Kanaan 98 BGK 44 44 44,0 0 88
5 Hans Tapper 519 Sundbybergs BGK 44 44 44,0 0 88
7 Tom Kungsman 522 Uppsala BGK 53 35 44,0 18 88
8 Tomas Persson 510 Norrtälje BGK 43 47 45,0 4 90
9 Jimmy Persson 513 Tantogårdens BGK 48 42 45,0 6 90
10 Egon Mikkelsen 520 Sundbybergs BGK 46 47 46,5 1 93
11 Gun-Britt Englén 502 Akalla Kanaan 98 BGK 53 43 48,0 10 96
12 Ewa Holmgren 514 Akalla Kanaan 98 BGK 58 43 50,5 15 101
13 Ivica Glas 523 Tantogårdens BGK 47 55 51,0 8 102
14 Rolf Åke Holmgren 505 Akalla Kanaan 98 BGK 50 58 54,0 8 108
15 Karl-Erik Mikkelsen 511 Sundbybergs BGK 64 45 54,5 19 109
16 Tony Pettersson 507 Norrtälje BGK 57 55 56,0 2 112
17 Sirpa Sinikka Aaltonen 521 Tantogårdens BGK 62 51 56,5 11 113
18 Arne Hellberg 509 Tantogårdens BGK 52 62 57,0 10 114
19 Emelie Lönnroth 516 Norrtälje BGK 52 67 59,5 15 119
20 Arne Andersson 504 Tantogårdens BGK 59 65 62,0 6 124


U | A | B | C | D | Rak lista | Banstatistik | Flest spik i rad

Denna tävling hanteras av Bangolf Arena version 2.8.1