NT, MunktellArenan, Top-12 Kval 1


Startschema | Klass C | Klass B | Klass A

Startschema

09:00Klass C
Tid Spelare Klubb Varv
09:00 Mikael Richtnér Sundbybergs BGK 1
 Christer Timvik Haga BGK 1
 Jan Illmesjö MGK 49 Nyköping 1
09:04 Benny Karlsson Eskilstuna BGK 1
 Petri Saukko Akalla Kanaan 98 BGK 1
 Mari Aldrev Haga BGK 1
09:08 Benny Eriksson BGK VK-78 1
 Peter Vicary MGK 49 Nyköping 1
 Alison Spets Uppsala BGK 1
09:12 Lena Brown BGK Spiik 1
 Arne Andersson Tantogårdens BGK 1
 Per-Ola Näsman Mosås BGK 1
09:16 Michael Petersen MGK 49 Nyköping 1
 Per Viklund Sundsvalls BGK 1
 Lars-Göran Guldbrandsson Umeå Bangolfklubb 1
09:20 Gunilla Arkäng MGK 49 Nyköping 1
 Anna Arab BGK Jönköping 1
 Mats Rosenberg Daga BGK 1
09:24 Arne Backman Tantogårdens BGK 1
 Stefan HD Johansson Örebro BGK 1
 Andreas Rosenberg Daga BGK 1
09:28 Kristina Svensson Uppsala BGK 1
 Eva Prennfors Eskilstuna BGK 1
 Benno Pedersen Akalla Kanaan 98 BGK 1
09:32 Conny Andersson Hammarby BGK 1
 Reine Hansson Haninge BGK 1
 Marco Arancibia Uppsala BGK 1
09:36 Jan Åke Andersson MGK 49 Nyköping 1
 Birgitta Lundgren Stora Tuna BGK 1
 Ann-Catrin Borgert Örebro BGK 1
09:40 Peter Elfvén Uppsala BGK 1
 Fanny Eriksson MGK 49 Nyköping 1
 Stefan Lundin Tantogårdens BGK 1
09:44 Stefan Spets Uppsala BGK 1
 Christer Helgesson Norrtälje BGK 1
 
09:48Klass B
Tid Spelare Klubb Varv
09:48 Stig Pettersson Stora Tuna BGK 1
 Ingela Eriksson Djulö BGK 1
 Joakim Lindström Strängnäs BGK 1
09:52 Peter Persson Södertälje BGK 1
 Reinhold Nietsch Eskilstuna BGK 1
 Kerry Andersson Djulö BGK 1
09:56 Mats Eisenschmidt Gullbergsbro BGK 1
 Ronnie Lundgren Haga BGK 1
 Stefan Wigö Eskilstuna BGK 1
10:00 Tony Strömberg BGK VK-78 1
 Anders Sandberg Karlsson MGK 49 Nyköping 1
 Fredrik Hasselgren Haga BGK 1
10:04 Peter Lindqvist Djulö BGK 1
 Thomas Helgesson Norrtälje BGK 1
 Anton Eriksson MGK 49 Nyköping 1
10:08 Anders Hedlund Eskilstuna BGK 1
 Ulf Lyxell Djulö BGK 1
 Tomas Halvarsson MGK 49 Nyköping 1
10:12 Bernt Gustavsson Södertälje BGK 1
 Pirkko Maaninka Eskilstuna BGK 1
 Anders Schedin Sundbybergs BGK 1
10:16 Roberth Hummelgren Djulö BGK 1
 Roger Svensson Tyresö BGK 1
 Julia Sjöberg Mosås BGK 1
10:20 Moshe Arad Tantogårdens BGK 1
 Bror Wallén Eskilstuna BGK 1
10:24 Lars Eriksson MGK 49 Nyköping 1
 Gustav Ribbholm Köpings BGK 1
 
10:28Klass A
Tid Spelare Klubb Varv
10:28 Johan Andersson Örebro BGK 1
 Annelie Lundell Malmö BGK 1
 Tommy Blixt BGK Spiik 1
10:32 Jonathan Arab-Ekman BGK Jönköping 1
 Robin Andersson Mosås BGK 1
 Mikael Poduschkin Sundbybergs BGK 1
10:36 Magnus Westerberg Tyresö BGK 1
 Rikard Lindqvist Skoghalls BGK 1
 Patrik Wass Haga BGK 1
10:40 Christer Söderlund Tyresö BGK 1
 Anders Görlin Eskilstuna BGK 1
 Mikael Illmesjö Södertälje BGK 1
10:44 Lorentz Neverland BGK Linjen 1
 Krister Magnusson Tyresö BGK 1
 Rasmus Bergqvist Skoghalls BGK 1
10:48 Eric Bohlin Uppsala BGK 1
 Thomas Öberg Södertälje BGK 1
 Magnus Mårtensson Skellefteå Bangolfklubb 1
10:52 Patrik Eliasson Tyresö BGK 1
 Martin Lundell Hjelmsjö BGK 1
 
10:56Klass C
Tid Spelare Klubb Varv
10:56 Christer Timvik Haga BGK 2
 Jan Illmesjö MGK 49 Nyköping 2
 Mikael Richtnér Sundbybergs BGK 2
11:00 Petri Saukko Akalla Kanaan 98 BGK 2
 Mari Aldrev Haga BGK 2
 Benny Karlsson Eskilstuna BGK 2
11:04 Peter Vicary MGK 49 Nyköping 2
 Alison Spets Uppsala BGK 2
 Benny Eriksson BGK VK-78 2
11:08 Arne Andersson Tantogårdens BGK 2
 Per-Ola Näsman Mosås BGK 2
 Lena Brown BGK Spiik 2
11:12 Per Viklund Sundsvalls BGK 2
 Lars-Göran Guldbrandsson Umeå Bangolfklubb 2
 Michael Petersen MGK 49 Nyköping 2
11:16 Anna Arab BGK Jönköping 2
 Mats Rosenberg Daga BGK 2
 Gunilla Arkäng MGK 49 Nyköping 2
11:20 Stefan HD Johansson Örebro BGK 2
 Andreas Rosenberg Daga BGK 2
 Arne Backman Tantogårdens BGK 2
11:24 Eva Prennfors Eskilstuna BGK 2
 Benno Pedersen Akalla Kanaan 98 BGK 2
 Kristina Svensson Uppsala BGK 2
11:28 Reine Hansson Haninge BGK 2
 Marco Arancibia Uppsala BGK 2
 Conny Andersson Hammarby BGK 2
11:32 Birgitta Lundgren Stora Tuna BGK 2
 Ann-Catrin Borgert Örebro BGK 2
 Jan Åke Andersson MGK 49 Nyköping 2
11:36 Fanny Eriksson MGK 49 Nyköping 2
 Stefan Lundin Tantogårdens BGK 2
 Peter Elfvén Uppsala BGK 2
11:40 Christer Helgesson Norrtälje BGK 2
 Stefan Spets Uppsala BGK 2
 
11:44Klass B
Tid Spelare Klubb Varv
11:44 Ingela Eriksson Djulö BGK 2
 Joakim Lindström Strängnäs BGK 2
 Stig Pettersson Stora Tuna BGK 2
11:48 Reinhold Nietsch Eskilstuna BGK 2
 Kerry Andersson Djulö BGK 2
 Peter Persson Södertälje BGK 2
11:52 Ronnie Lundgren Haga BGK 2
 Stefan Wigö Eskilstuna BGK 2
 Mats Eisenschmidt Gullbergsbro BGK 2
11:56 Anders Sandberg Karlsson MGK 49 Nyköping 2
 Fredrik Hasselgren Haga BGK 2
 Tony Strömberg BGK VK-78 2
12:00 Thomas Helgesson Norrtälje BGK 2
 Anton Eriksson MGK 49 Nyköping 2
 Peter Lindqvist Djulö BGK 2
12:04 Ulf Lyxell Djulö BGK 2
 Tomas Halvarsson MGK 49 Nyköping 2
 Anders Hedlund Eskilstuna BGK 2
12:08 Pirkko Maaninka Eskilstuna BGK 2
 Anders Schedin Sundbybergs BGK 2
 Bernt Gustavsson Södertälje BGK 2
12:12 Roger Svensson Tyresö BGK 2
 Julia Sjöberg Mosås BGK 2
 Roberth Hummelgren Djulö BGK 2
12:16 Bror Wallén Eskilstuna BGK 2
 Moshe Arad Tantogårdens BGK 2
12:20 Gustav Ribbholm Köpings BGK 2
 Lars Eriksson MGK 49 Nyköping 2
 
12:24Klass A
Tid Spelare Klubb Varv
12:24 Annelie Lundell Malmö BGK 2
 Tommy Blixt BGK Spiik 2
 Johan Andersson Örebro BGK 2
12:28 Robin Andersson Mosås BGK 2
 Mikael Poduschkin Sundbybergs BGK 2
 Jonathan Arab-Ekman BGK Jönköping 2
12:32 Rikard Lindqvist Skoghalls BGK 2
 Patrik Wass Haga BGK 2
 Magnus Westerberg Tyresö BGK 2
12:36 Anders Görlin Eskilstuna BGK 2
 Mikael Illmesjö Södertälje BGK 2
 Christer Söderlund Tyresö BGK 2
12:40 Krister Magnusson Tyresö BGK 2
 Rasmus Bergqvist Skoghalls BGK 2
 Lorentz Neverland BGK Linjen 2
12:44 Thomas Öberg Södertälje BGK 2
 Magnus Mårtensson Skellefteå Bangolfklubb 2
 Eric Bohlin Uppsala BGK 2
12:48 Martin Lundell Hjelmsjö BGK 2
 Patrik Eliasson Tyresö BGK 2
 
12:52Klass C
Tid Spelare Klubb Varv
12:52 Jan Illmesjö MGK 49 Nyköping 3
 Mikael Richtnér Sundbybergs BGK 3
 Christer Timvik Haga BGK 3
12:56 Mari Aldrev Haga BGK 3
 Benny Karlsson Eskilstuna BGK 3
 Petri Saukko Akalla Kanaan 98 BGK 3
13:00 Alison Spets Uppsala BGK 3
 Benny Eriksson BGK VK-78 3
 Peter Vicary MGK 49 Nyköping 3
13:04 Per-Ola Näsman Mosås BGK 3
 Lena Brown BGK Spiik 3
 Arne Andersson Tantogårdens BGK 3
13:08 Lars-Göran Guldbrandsson Umeå Bangolfklubb 3
 Michael Petersen MGK 49 Nyköping 3
 Per Viklund Sundsvalls BGK 3
13:12 Mats Rosenberg Daga BGK 3
 Gunilla Arkäng MGK 49 Nyköping 3
 Anna Arab BGK Jönköping 3
13:16 Andreas Rosenberg Daga BGK 3
 Arne Backman Tantogårdens BGK 3
 Stefan HD Johansson Örebro BGK 3
13:20 Benno Pedersen Akalla Kanaan 98 BGK 3
 Kristina Svensson Uppsala BGK 3
 Eva Prennfors Eskilstuna BGK 3
13:24 Marco Arancibia Uppsala BGK 3
 Conny Andersson Hammarby BGK 3
 Reine Hansson Haninge BGK 3
13:28 Ann-Catrin Borgert Örebro BGK 3
 Jan Åke Andersson MGK 49 Nyköping 3
 Birgitta Lundgren Stora Tuna BGK 3
13:32 Stefan Lundin Tantogårdens BGK 3
 Peter Elfvén Uppsala BGK 3
 Fanny Eriksson MGK 49 Nyköping 3
13:36 Stefan Spets Uppsala BGK 3
 Christer Helgesson Norrtälje BGK 3
 
13:40Klass B
Tid Spelare Klubb Varv
13:40 Joakim Lindström Strängnäs BGK 3
 Stig Pettersson Stora Tuna BGK 3
 Ingela Eriksson Djulö BGK 3
13:44 Kerry Andersson Djulö BGK 3
 Peter Persson Södertälje BGK 3
 Reinhold Nietsch Eskilstuna BGK 3
13:48 Stefan Wigö Eskilstuna BGK 3
 Mats Eisenschmidt Gullbergsbro BGK 3
 Ronnie Lundgren Haga BGK 3
13:52 Fredrik Hasselgren Haga BGK 3
 Tony Strömberg BGK VK-78 3
 Anders Sandberg Karlsson MGK 49 Nyköping 3
13:56 Anton Eriksson MGK 49 Nyköping 3
 Peter Lindqvist Djulö BGK 3
 Thomas Helgesson Norrtälje BGK 3
14:00 Tomas Halvarsson MGK 49 Nyköping 3
 Anders Hedlund Eskilstuna BGK 3
 Ulf Lyxell Djulö BGK 3
14:04 Anders Schedin Sundbybergs BGK 3
 Bernt Gustavsson Södertälje BGK 3
 Pirkko Maaninka Eskilstuna BGK 3
14:08 Julia Sjöberg Mosås BGK 3
 Roberth Hummelgren Djulö BGK 3
 Roger Svensson Tyresö BGK 3
14:12 Moshe Arad Tantogårdens BGK 3
 Bror Wallén Eskilstuna BGK 3
14:16 Lars Eriksson MGK 49 Nyköping 3
 Gustav Ribbholm Köpings BGK 3
 
14:20Klass A
Tid Spelare Klubb Varv
14:20 Tommy Blixt BGK Spiik 3
 Johan Andersson Örebro BGK 3
 Annelie Lundell Malmö BGK 3
14:24 Mikael Poduschkin Sundbybergs BGK 3
 Jonathan Arab-Ekman BGK Jönköping 3
 Robin Andersson Mosås BGK 3
14:28 Patrik Wass Haga BGK 3
 Magnus Westerberg Tyresö BGK 3
 Rikard Lindqvist Skoghalls BGK 3
14:32 Mikael Illmesjö Södertälje BGK 3
 Christer Söderlund Tyresö BGK 3
 Anders Görlin Eskilstuna BGK 3
14:36 Rasmus Bergqvist Skoghalls BGK 3
 Lorentz Neverland BGK Linjen 3
 Krister Magnusson Tyresö BGK 3
14:40 Magnus Mårtensson Skellefteå Bangolfklubb 3
 Eric Bohlin Uppsala BGK 3
 Thomas Öberg Södertälje BGK 3
14:44 Patrik Eliasson Tyresö BGK 3
 Martin Lundell Hjelmsjö BGK 3


Startschema | Klass C | Klass B | Klass A