DM, MSBGF, Haga, Individuellt


Huvudsida | Damer Senior | Damer Veteran | Herrar Junior | Herrar Senior | Herrar Veteran | Oldboys | Oldgirls | Lag - Seniorer | Lag - Oldtimers | Rak lista | Banstatistik | Lagstatistik | Spik | Tävlingsinfo

Startschema

09:00Masstart
Tid Spelare Klubb Varv Banor
09:00 Benny Claesson Haga BGK 1 17 - 16
 Rolf Strandberg Eskilstuna BGK 1 17 - 16
 Örjan Molin Södertälje BGK 1 17 - 16
09:00 Leif Lövström MGK 49 Nyköping 1 15 - 14
 Lars-Åke Rodell Haga BGK 1 15 - 14
 Kari Laakso Eskilstuna BGK 1 15 - 14
09:00 Lars-Göran Berg MGK 49 Nyköping 1 13 - 12
 Lennart Andersson Haga BGK 1 13 - 12
 Göran Svensson Eskilstuna BGK 1 13 - 12
09:00 Jan Åke Andersson MGK 49 Nyköping 1 11 - 10
 Roland Törnvall Haga BGK 1 11 - 10
 Lars-Olof Andersson Strängnäs BGK 1 11 - 10
09:00 Kjell Linder MGK 49 Nyköping 1 9 - 8
 Christer Mosswald Mosås BGK 1 9 - 8
 Reinhold Nietsch Eskilstuna BGK 1 9 - 8
09:00 Tommy Blixt BGK Spiik 1 7 - 6
 Håkan Robertsson Mosås BGK 1 7 - 6
 Tommy Gustafsson Haga BGK 1 7 - 6
09:00 Bert Åndberg MGK 49 Nyköping 1 5 - 4
 Bo Nydén Eskilstuna BGK 1 5 - 4
 Sven Bergström Haga BGK 1 5 - 4
09:00 Per-Arne Säfström Mosås BGK 1 3 - 2
 Bror Wallén Eskilstuna BGK 1 3 - 2
 Benny Hasth Strängnäs BGK 1 3 - 2
 
09:00Damer Veteran
Tid Spelare Klubb Varv Banor
09:00 Pirkko Maaninka Eskilstuna BGK 1 1 - 18
 Lena Brown BGK Spiik 1 1 - 18
 
09:05Oldgirls
Tid Spelare Klubb Varv Banor
09:05 Sabine Rundström Daga BGK 1 1 - 18
 Maria Gyllander Mosås BGK 1 1 - 18
 Janchai Saengkham Södertälje BGK 1 1 - 18
09:10 Eva Carlsson Daga BGK 1 1 - 18
 Åsa Jakobsson Mosås BGK 1 1 - 18
 Eva Prennfors Strängnäs BGK 1 1 - 18
13:30 Lennart Rundström Daga BGK 1 17 - 16
 Kenneth Gustavsson Haga BGK 1 17 - 16
 Håkan Hallin Strängnäs BGK 1 17 - 16
13:30 Bernt Gustavsson Södertälje BGK 1 15 - 14
 Per Karlsson Haga BGK 1 15 - 14
 Anders Hedlund Eskilstuna BGK 1 15 - 14
13:30 Peter Vicary MGK 49 Nyköping 1 13 - 12
 Johan Carlsson Haga BGK 1 13 - 12
 Fredrik Ljungberg Södertälje BGK 1 13 - 12
13:30 Joakim Holm Mosås BGK 1 11 - 10
 Mats Söderkvist Daga BGK 1 11 - 10
13:30 Patrik Wass Haga BGK 1 9 - 8
 Stefan Wigö Eskilstuna BGK 1 9 - 8
 
13:30Masstart, Varv 1 fortsätter
Tid Spelare Klubb Varv Banor
13:30 Katarina Holm Mosås BGK 1 7 - 6
 Ginalyn Robertsson Mosås BGK 1 7 - 6
13:30 Anton Eriksson MGK 49 Nyköping 1 5 - 4
 Gustav Westman Mosås BGK 1 5 - 4

Huvudsida | Damer Senior | Damer Veteran | Herrar Junior | Herrar Senior | Herrar Veteran | Oldboys | Oldgirls | Lag - Seniorer | Lag - Oldtimers | Rak lista | Banstatistik | Lagstatistik | Spik | Tävlingsinfo