NT, MunktellArenan, Top-10 Final


Huvudsida | Klass D | Klass C | Klass B | Klass A | Matcher | Straff | Rak lista | Rak lista Klass D | Rak lista Klass C | Rak lista Klass B | Rak lista Klass A | Banstatistik | Spelarstatistik | Spik | Tävlingsinfo

Matcher

Klass D - [Avslutad] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Summa
Mats Gustafsson Strängnäs BGK 1 3 1 3 2 3 1 2 3 4 7 5 1 3 3 2 2 3 49
Lars-Göran Guldbrandsson Umeå Bangolfklubb 4 2 3 3 2 2 3 3 3 7 7 1 4 1 1 3 2 2 53
Klass D - [Avslutad] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Summa
Urpo Lindholm Södertälje BGK 1 3 2 2 2 1 3 2 3 6 3 2 1 4 2 2 2 1 42
Arnold Karlsson Södertälje BGK 4 4 4 4 3 2 4 4 2 2 3 5 3 5 3 3 4 1 60
Klass D - [Avslutad] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Summa
Conny Andersson Hammarby BGK 2 1 4 2 4 1 2 2 3 2 1 6 3 1 2 7 7 3 53
Rikard Tano Hammarby BGK 2 1 4 2 3 2 6 2 1 5 2 3 3 2 1 3 2 1 45
Klass D - [Avslutad] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Summa
Bengt Ohlsson Eskilstuna BGK 3 1 2 1 3 3 1 3 3 6 2 2 1 1 1 2 3 1 39
Kjell-Ove Malm Sundbybergs BGK 1 5 2 2 2 1 4 2 2 4 1 2 4 3 2 2 3 1 43
Klass D - [Avslutad] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Summa
Åsa Jakobsson Mosås BGK 3 3 4 2 2 7 3 2 3 2 3 7 5 2 1 2 4 4 59
Gustav Westman Mosås BGK 1 1 1 2 2 3 7 3 3 7 2 4 3 1 1 2 3 1 47
Klass D - [Avslutad] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Summa
Urpo Lindholm Södertälje BGK 3 1 2 2 2 1 4 3 3 4 2 2 1 3 1 6 2 1 43
Mats Gustafsson Strängnäs BGK 1 1 3 3 3 2 7 2 2 2 3 4 5 3 1 3 2 1 48
Klass D - [Avslutad] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Summa
Lars-Göran Guldbrandsson Umeå Bangolfklubb 1 1 2 2 2 2 1 2 2 1 5 2 3 2 1 2 2 1 34
Conny Andersson Hammarby BGK 2 1 3 2 2 1 6 2 3 1 5 2 1 1 1 7 2 1 43
Klass D - [Avslutad] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Summa
Arnold Karlsson Södertälje BGK 1 1 2 2 4 5 3 2 2 4 7 6 1 2 1 2 2 1 48
Kjell-Ove Malm Sundbybergs BGK 2 2 3 2 1 1 1 3 2 1 4 2 2 1 2 1 2 1 33
Klass D - [Avslutad] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Summa
Rikard Tano Hammarby BGK 2 2 2 1 1 1 2 3 2 4 3 2 1 3 2 4 1 1 37
Åsa Jakobsson Mosås BGK 1 7 3 2 4 1 2 3 2 4 7 3 3 2 1 1 7 5 58
Klass D - [Avslutad] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Summa
Gustav Westman Mosås BGK 3 2 2 2 3 1 1 2 2 3 3 7 4 1 1 4 2 1 44
Bengt Ohlsson Eskilstuna BGK 2 4 3 2 3 1 3 3 3 4 2 2 1 2 1 4 1 1 42
Klass D - [Avslutad] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Summa
Conny Andersson Hammarby BGK 1 1 2 2 2 3 3 2 3 3 1 2 4 4 1 2 3 2 41
Urpo Lindholm Södertälje BGK 1 5 2 2 3 2 1 2 3 1 5 7 2 2 2 2 2 1 45
Klass D - [Avslutad] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Summa
Kjell-Ove Malm Sundbybergs BGK 3 2 2 2 2 1 2 3 3 1 1 2 2 2 1 2 2 1 34
Mats Gustafsson Strängnäs BGK 1 2 2 2 2 1 4 2 3 2 4 3 3 5 2 4 3 1 46
Klass D - [Avslutad] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Summa
Åsa Jakobsson Mosås BGK 2 1 2 2 2 1 2 2 3 6 4 2 1 2 2 3 3 7 47
Lars-Göran Guldbrandsson Umeå Bangolfklubb 2 1 2 2 2 1 4 3 3 3 5 5 3 4 3 4 2 2 51
Klass D - [Avslutad] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Summa
Bengt Ohlsson Eskilstuna BGK 1 2 1 2 3 1 2 3 2 4 4 1 3 1 1 4 3 1 39
Arnold Karlsson Södertälje BGK 3 1 2 3 4 3 3 4 3 4 4 3 1 5 1 4 1 2 51
Klass D - [Avslutad] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Summa
Rikard Tano Hammarby BGK 2 4 3 2 2 3 2 3 3 2 2 3 4 3 3 2 2 1 46
Gustav Westman Mosås BGK 3 1 1 3 3 4 1 4 2 2 2 5 1 7 4 2 2 2 49
Klass D - [Avslutad] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Summa
Kjell-Ove Malm Sundbybergs BGK 1 1 5 1 2 1 3 1 3 4 3 2 1 2 1 2 1 1 35
Conny Andersson Hammarby BGK 1 2 2 1 2 6 2 3 3 3 3 4 7 2 1 2 3 1 48
Klass D - [Avslutad] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Summa
Urpo Lindholm Södertälje BGK 2 2 2 2 3 4 1 2 3 4 2 2 1 2 1 3 3 2 41
Åsa Jakobsson Mosås BGK 3 5 7 3 2 1 3 3 3 1 2 7 3 2 2 2 4 2 55
Klass D - [Avslutad] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Summa
Mats Gustafsson Strängnäs BGK 1 2 3 2 1 3 1 2 3 6 6 2 1 3 1 4 2 1 44
Bengt Ohlsson Eskilstuna BGK 1 2 2 3 2 1 1 2 1 7 5 7 3 1 1 1 2 1 43
Klass D - [Avslutad] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Summa
Lars-Göran Guldbrandsson Umeå Bangolfklubb 2 1 2 2 3 1 3 3 2 3 4 2 1 4 1 4 2 1 41
Rikard Tano Hammarby BGK 1 1 2 3 3 2 1 3 2 4 3 2 1 2 3 5 3 1 42
Klass D - [Avslutad] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Summa
Gustav Westman Mosås BGK 1 4 4 2 2 1 4 2 1 2 2 1 1 2 1 3 2 1 36
Arnold Karlsson Södertälje BGK 1 3 4 1 3 3 5 3 2 3 3 2 3 2 2 3 2 1 46
Klass D - [Avslutad] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Summa
Åsa Jakobsson Mosås BGK 2 3 6 2 2 1 5 2 2 2 2 2 1 2 2 2 3 1 42
Kjell-Ove Malm Sundbybergs BGK 1 2 3 1 2 1 1 2 3 1 2 3 1 2 1 2 2 1 31
Klass D - [Avslutad] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Summa
Conny Andersson Hammarby BGK 4 5 5 2 3 5 1 1 3 1 2 2 3 1 6 2 4 1 51
Bengt Ohlsson Eskilstuna BGK 1 2 4 1 3 1 2 2 3 2 6 3 3 2 1 2 3 1 42
Klass D - [Avslutad] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Summa
Rikard Tano Hammarby BGK 2 1 3 2 3 3 1 3 2 3 2 4 3 3 3 6 3 1 48
Urpo Lindholm Södertälje BGK 3 1 2 1 3 1 2 2 3 2 5 3 6 2 2 7 2 1 48
Klass D - [Avslutad] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Summa
Arnold Karlsson Södertälje BGK 2 2 2 2 3 2 2 2 3 1 3 7 3 3 3 3 3 2 48
Mats Gustafsson Strängnäs BGK 2 1 1 1 4 1 1 2 3 1 2 5 1 3 7 5 2 2 44
Klass D - [Avslutad] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Summa
Lars-Göran Guldbrandsson Umeå Bangolfklubb 1 1 2 2 3 3 3 3 2 3 4 2 1 3 1 6 4 2 46
Gustav Westman Mosås BGK 2 1 3 2 2 2 1 2 2 3 1 3 3 1 1 2 2 1 34
Klass D - [Avslutad] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Summa
Bengt Ohlsson Eskilstuna BGK 2 3 3 3 3 1 2 2 4 2 5 3 3 2 1 2 2 1 44
Åsa Jakobsson Mosås BGK 3 4 2 2 3 1 4 3 2 2 4 7 1 2 2 7 3 1 53
Klass D - [Avslutad] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Summa
Kjell-Ove Malm Sundbybergs BGK 1 2 2 2 3 3 3 2 2 2 5 3 1 2 1 3 1 1 39
Rikard Tano Hammarby BGK 2 1 2 1 2 5 5 4 3 1 3 7 1 2 1 2 2 1 45
Klass D - [Avslutad] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Summa
Arnold Karlsson Södertälje BGK 1 2 2 2 2 3 2 3 2 4 3 3 4 2 4 2 3 2 46
Conny Andersson Hammarby BGK 1 2 2 2 2 5 1 3 2 1 6 2 1 1 6 3 3 1 44
Klass D - [Avslutad] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Summa
Urpo Lindholm Södertälje BGK 1 2 3 2 2 1 2 2 2 4 1 3 5 4 2 2 1 2 41
Lars-Göran Guldbrandsson Umeå Bangolfklubb 3 1 2 2 3 1 1 3 2 1 5 7 3 5 1 3 4 2 49
Klass D - [Avslutad] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Summa
Mats Gustafsson Strängnäs BGK 1 1 3 4 1 1 6 1 2 2 7 4 1 1 1 4 3 1 44
Gustav Westman Mosås BGK 2 2 3 4 1 1 1 3 2 1 2 2 3 3 1 4 2 1 38
Klass D - [Avslutad] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Summa
Rikard Tano Hammarby BGK 1 2 2 3 2 1 7 2 2 3 4 2 4 4 2 5 2 1 49
Bengt Ohlsson Eskilstuna BGK 2 3 5 2 3 3 1 1 2 2 5 2 1 3 1 4 2 1 43
Klass D - [Avslutad] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Summa
Åsa Jakobsson Mosås BGK 2 3 2 2 3 2 5 3 3 7 2 7 1 2 1 7 2 1 55
Arnold Karlsson Södertälje BGK 1 5 2 2 2 1 7 5 2 1 3 5 5 3 1 3 2 4 54
Klass D - [Avslutad] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Summa
Lars-Göran Guldbrandsson Umeå Bangolfklubb 3 1 2 2 2 5 2 2 2 2 2 2 3 2 1 3 2 2 40
Kjell-Ove Malm Sundbybergs BGK 2 1 2 1 2 1 5 2 3 6 3 2 1 2 2 2 2 2 41
Klass D - [Avslutad] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Summa
Conny Andersson Hammarby BGK 3 2 5 2 2 4 2 2 2 3 6 6 5 1 3 2 2 1 53
Mats Gustafsson Strängnäs BGK 2 3 4 3 1 2 3 3 2 5 2 5 4 3 1 5 2 1 51
Klass D - [Avslutad] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Summa
Gustav Westman Mosås BGK 3 3 2 2 1 1 3 4 3 3 2 3 1 2 1 5 4 1 44
Urpo Lindholm Södertälje BGK 1 2 2 2 3 3 3 2 3 4 7 2 1 3 2 4 2 2 48
Klass D - [Avslutad] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Summa
Arnold Karlsson Södertälje BGK 3 2 2 2 3 7 1 2 2 1 3 4 1 5 1 5 3 1 48
Rikard Tano Hammarby BGK 1 2 2 2 2 4 3 3 3 3 1 3 1 4 3 3 2 3 45
Klass D - [Avslutad] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Summa
Bengt Ohlsson Eskilstuna BGK 2 1 2 2 2 1 2 3 3 6 2 2 1 6 1 2 1 1 40
Lars-Göran Guldbrandsson Umeå Bangolfklubb 1 1 2 2 4 1 1 3 2 1 2 2 1 4 1 2 2 1 33
Klass D - [Avslutad] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Summa
Mats Gustafsson Strängnäs BGK 1 1 4 2 3 1 1 3 2 1 2 3 2 3 3 4 2 1 39
Åsa Jakobsson Mosås BGK 2 2 3 2 2 1 2 3 3 3 3 3 1 2 1 3 3 1 40
Klass D - [Avslutad] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Summa
Urpo Lindholm Södertälje BGK 3 2 5 2 3 1 2 2 3 3 6 3 5 2 3 3 2 1 51
Kjell-Ove Malm Sundbybergs BGK 1 1 2 1 2 1 1 3 2 3 2 2 2 1 4 2 2 2 34
Klass D - [Avslutad] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Summa
Gustav Westman Mosås BGK 1 3 2 2 3 1 7 1 2 2 1 6 5 2 1 2 2 1 44
Conny Andersson Hammarby BGK 2 1 2 2 2 1 1 3 2 1 7 5 1 2 1 4 2 1 40
Klass D - [Avslutad] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Summa
Lars-Göran Guldbrandsson Umeå Bangolfklubb 1 3 2 1 3 1 5 3 3 1 4 2 5 2 2 4 2 4 48
Arnold Karlsson Södertälje BGK 3 3 3 1 3 2 3 3 2 3 3 7 2 7 3 5 2 1 56
Klass D - [Avslutad] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Summa
Mats Gustafsson Strängnäs BGK 2 1 5 3 3 2 1 3 3 2 6 3 3 1 1 3 3 1 46
Rikard Tano Hammarby BGK 2 2 2 2 4 1 1 3 2 2 3 2 2 4 2 4 3 1 42
Klass D - [Avslutad] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Summa
Bengt Ohlsson Eskilstuna BGK 2 2 5 2 3 1 4 2 2 2 7 2 3 3 2 4 3 1 50
Urpo Lindholm Södertälje BGK 1 2 2 2 1 2 5 2 2 1 5 7 2 2 3 2 2 1 44
Klass D - [Avslutad] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Summa
Conny Andersson Hammarby BGK 1 2 7 2 3 1 3 3 1 4 3 3 1 5 2 2 2 3 48
Åsa Jakobsson Mosås BGK 3 1 7 2 2 2 7 2 2 3 6 7 1 2 1 3 3 1 55
Klass D - [Avslutad] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Summa
Kjell-Ove Malm Sundbybergs BGK 1 1 2 2 2 1 2 2 2 2 6 2 2 2 1 2 2 1 35
Gustav Westman Mosås BGK 1 1 1 2 2 1 2 2 2 1 4 5 3 2 2 3 3 1 38
Klass C - [Avslutad] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Summa
Patric Vestin Eskilstuna BGK 2 1 1 2 2 1 3 2 1 1 3 2 2 3 2 2 3 3 36
Carolin Svensson Tyresö BGK 1 1 1 2 2 1 2 3 2 3 2 2 1 2 4 2 4 2 37
Klass C - [Avslutad] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Summa
Bertil Andersson Hammarby BGK 2 1 2 2 1 6 3 2 3 2 7 2 2 1 1 2 1 3 43
Conny Pihl Uppsala BGK 3 1 2 1 2 3 1 1 2 5 3 3 2 2 2 3 2 2 40
Klass C - [Avslutad] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Summa
Rune Pousette Enköpings BGK 1 3 2 1 3 3 1 3 2 1 2 3 1 3 1 7 2 1 40
Lars Abrahamsson Enköpings BGK 1 3 3 2 2 2 6 3 3 1 3 5 1 2 4 2 3 1 47
Klass C - [Avslutad] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Summa
Martin Holmlund Sundbybergs BGK 1 3 2 1 2 1 1 2 2 3 4 4 2 2 2 3 3 2 40
Mattias Andersson Örebro BGK 2 2 2 3 2 1 1 1 2 1 2 4 3 3 1 3 4 1 38
Klass C - [Avslutad] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Summa
Joakim Lindström Strängnäs BGK 1 2 2 2 4 1 2 4 2 5 3 4 1 1 2 2 1 2 41
Ronny Ekberg Strängnäs BGK 3 1 3 3 2 1 5 2 3 1 2 4 7 3 1 2 2 1 46
Klass C - [Avslutad] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Summa
Bertil Andersson Hammarby BGK 2 3 3 2 2 2 5 2 2 2 6 4 2 6 1 2 3 1 50
Patric Vestin Eskilstuna BGK 1 3 2 1 2 2 1 2 3 3 4 3 2 1 1 3 2 1 37
Klass C - [Avslutad] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Summa
Carolin Svensson Tyresö BGK 1 3 4 3 4 3 4 3 2 2 2 3 1 2 1 2 3 1 44
Rune Pousette Enköpings BGK 2 2 4 2 2 4 2 2 2 1 2 2 3 2 2 3 2 1 40
Klass C - [Avslutad] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Summa
Conny Pihl Uppsala BGK 2 1 2 2 2 3 1 2 2 4 2 2 2 2 2 5 2 1 39
Mattias Andersson Örebro BGK 2 1 2 2 2 4 3 3 3 2 4 3 3 6 1 2 1 1 45
Klass C - [Avslutad] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Summa
Lars Abrahamsson Enköpings BGK 2 1 3 2 2 1 2 3 4 3 4 2 1 2 2 5 2 2 43
Joakim Lindström Strängnäs BGK 2 2 2 2 2 1 2 2 3 4 3 5 7 4 1 2 2 1 47
Klass C - [Avslutad] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Summa
Ronny Ekberg Strängnäs BGK 2 2 3 2 2 2 1 1 3 1 4 6 3 1 1 2 4 1 41
Martin Holmlund Sundbybergs BGK 1 2 4 1 1 4 3 4 3 1 3 2 1 1 1 2 2 1 37
Klass C - [Avslutad] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Summa
Rune Pousette Enköpings BGK 1 4 2 2 2 2 1 2 3 1 2 2 3 3 1 2 2 2 37
Bertil Andersson Hammarby BGK 2 3 2 2 1 7 4 2 2 1 4 2 2 1 1 2 1 1 40
Klass C - [Avslutad] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Summa
Mattias Andersson Örebro BGK 3 4 2 3 1 1 3 3 2 3 3 3 4 1 1 2 2 2 43
Patric Vestin Eskilstuna BGK 1 4 1 2 3 2 1 2 2 1 7 4 3 2 1 2 2 1 41
Klass C - [Avslutad] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Summa
Joakim Lindström Strängnäs BGK 3 1 3 1 2 1 3 3 2 3 2 1 4 1 1 2 1 1 35
Carolin Svensson Tyresö BGK 1 1 6 2 3 3 1 3 3 2 4 2 1 2 2 7 1 1 45
Klass C - [Avslutad] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Summa
Martin Holmlund Sundbybergs BGK 2 3 2 1 2 2 2 2 3 3 5 3 6 3 1 2 3 1 46
Conny Pihl Uppsala BGK 2 1 2 2 4 1 4 3 2 7 1 2 1 1 1 2 2 1 39
Klass C - [Avslutad] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Summa
Lars Abrahamsson Enköpings BGK 2 1 1 2 2 3 2 3 3 4 5 2 1 3 2 2 2 1 41
Ronny Ekberg Strängnäs BGK 3 2 5 2 2 1 2 2 2 2 1 2 1 2 4 2 2 1 38
Klass C - [Avslutad] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Summa
Mattias Andersson Örebro BGK 1 1 2 2 1 1 1 2 1 2 3 2 3 1 1 5 2 1 32
Rune Pousette Enköpings BGK 1 2 2 1 1 1 2 2 3 2 2 3 1 1 3 4 2 2 35
Klass C - [Avslutad] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Summa
Bertil Andersson Hammarby BGK 1 2 1 2 3 2 3 3 1 1 2 2 3 2 1 2 2 1 34
Joakim Lindström Strängnäs BGK 2 2 2 2 2 2 2 2 2 6 3 2 1 1 1 2 2 1 37
Klass C - [Avslutad] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Summa
Patric Vestin Eskilstuna BGK 1 1 2 2 1 1 1 3 2 1 3 3 1 2 3 7 1 1 36
Martin Holmlund Sundbybergs BGK 1 1 2 2 1 3 3 4 2 3 3 2 1 3 1 3 2 1 38
Klass C - [Avslutad] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Summa
Carolin Svensson Tyresö BGK 2 3 2 2 3 1 2 2 2 3 2 2 3 2 1 2 3 1 38
Lars Abrahamsson Enköpings BGK 3 2 5 2 3 1 3 4 2 7 2 2 1 1 2 3 2 1 46
Klass C - [Avslutad] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Summa
Ronny Ekberg Strängnäs BGK 1 2 7 2 3 1 6 3 2 1 3 3 2 6 3 2 3 2 52
Conny Pihl Uppsala BGK 2 2 2 1 4 3 2 2 1 1 2 2 1 1 2 3 2 1 34
Klass C - [Avslutad] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Summa
Joakim Lindström Strängnäs BGK 2 1 3 2 2 1 3 2 2 2 2 2 1 5 1 2 2 2 37
Mattias Andersson Örebro BGK 2 1 2 1 2 1 1 2 3 1 4 2 3 6 1 5 1 2 40
Klass C - [Avslutad] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Summa
Rune Pousette Enköpings BGK 1 2 2 2 3 1 1 3 4 1 7 3 3 1 1 2 2 1 40
Martin Holmlund Sundbybergs BGK 1 1 2 2 1 1 1 1 3 4 2 3 3 7 1 1 2 4 40
Klass C - [Avslutad] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Summa
Lars Abrahamsson Enköpings BGK 1 1 2 2 1 1 1 3 2 1 2 2 1 6 1 2 2 2 33
Bertil Andersson Hammarby BGK 1 2 1 2 1 2 1 2 3 2 4 2 1 1 3 2 2 1 33
Klass C - [Avslutad] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Summa
Conny Pihl Uppsala BGK 2 1 2 2 2 3 3 2 3 1 1 2 1 2 1 7 3 1 39
Patric Vestin Eskilstuna BGK 1 1 2 2 1 1 1 1 2 1 2 2 1 3 4 3 4 1 33
Klass C - [Avslutad] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Summa
Carolin Svensson Tyresö BGK 1 1 4 2 2 1 1 2 2 1 1 2 3 2 1 3 1 1 31
Ronny Ekberg Strängnäs BGK 3 1 4 1 2 1 6 3 2 3 2 7 2 2 2 6 4 1 52
Klass C - [Avslutad] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Summa
Martin Holmlund Sundbybergs BGK 1 4 3 3 2 2 4 3 1 1 3 5 2 4 2 3 2 1 46
Joakim Lindström Strängnäs BGK 2 2 1 2 4 2 2 3 3 4 2 2 1 1 2 3 2 2 40
Klass C - [Avslutad] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Summa
Mattias Andersson Örebro BGK 2 3 2 2 2 2 1 4 3 1 3 3 2 1 1 3 2 1 38
Lars Abrahamsson Enköpings BGK 3 2 6 2 3 2 3 3 3 2 2 7 2 2 1 2 4 1 50
Klass C - [Avslutad] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Summa
Conny Pihl Uppsala BGK 3 1 2 2 3 1 5 4 3 7 2 5 1 1 1 2 2 2 47
Rune Pousette Enköpings BGK 2 3 3 2 2 2 1 2 2 1 7 3 3 2 1 4 3 1 44
Klass C - [Avslutad] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Summa
Bertil Andersson Hammarby BGK 2 1 4 2 2 2 6 3 2 2 7 2 2 2 2 3 1 2 47
Carolin Svensson Tyresö BGK 3 2 2 2 1 1 1 2 2 1 7 2 1 2 2 6 2 1 40
Klass C - [Avslutad] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Summa
Patric Vestin Eskilstuna BGK 1 2 2 2 3 1 4 3 2 1 6 7 1 2 1 2 3 1 44
Ronny Ekberg Strängnäs BGK 1 2 3 2 1 1 1 4 3 3 1 5 1 1 1 4 2 1 37
Klass C - [Avslutad] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Summa
Lars Abrahamsson Enköpings BGK 2 3 3 2 2 5 1 2 1 1 7 5 1 3 2 3 3 1 47
Martin Holmlund Sundbybergs BGK 3 1 6 2 1 2 3 2 1 3 2 3 1 1 1 5 2 1 40
Klass C - [Avslutad] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Summa
Joakim Lindström Strängnäs BGK 2 1 2 2 1 2 1 3 2 7 2 2 2 2 1 3 2 1 38
Conny Pihl Uppsala BGK 2 1 3 2 2 2 1 3 3 4 7 6 7 2 2 2 2 1 52
Klass C - [Avslutad] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Summa
Carolin Svensson Tyresö BGK 1 2 3 2 2 3 2 1 3 1 5 2 1 2 1 4 2 1 38
Mattias Andersson Örebro BGK 2 3 4 2 2 2 7 5 3 1 2 4 5 2 1 5 1 2 53
Klass C - [Avslutad] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Summa
Rune Pousette Enköpings BGK 1 2 2 2 1 2 2 3 3 7 2 2 1 1 2 2 2 1 38
Patric Vestin Eskilstuna BGK 1 2 3 2 3 1 2 2 2 1 2 2 1 2 1 3 2 2 34
Klass C - [Avslutad] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Summa
Ronny Ekberg Strängnäs BGK 1 5 2 2 2 4 4 3 1 1 1 2 1 4 1 2 3 1 40
Bertil Andersson Hammarby BGK 4 3 2 2 3 2 4 3 3 2 3 2 1 1 1 2 2 1 41
Klass C - [Avslutad] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Summa
Conny Pihl Uppsala BGK 3 2 3 1 2 2 7 2 2 7 5 1 1 1 5 6 2 2 54
Lars Abrahamsson Enköpings BGK 2 6 6 2 2 1 1 3 2 1 2 3 4 3 2 6 2 1 49
Klass C - [Avslutad] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Summa
Martin Holmlund Sundbybergs BGK 2 1 3 2 1 1 2 3 2 2 3 2 1 1 1 4 3 3 37
Carolin Svensson Tyresö BGK 2 2 5 2 3 1 1 2 3 1 3 5 3 2 2 4 4 1 46
Klass C - [Avslutad] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Summa
Patric Vestin Eskilstuna BGK 1 1 3 2 4 1 2 1 1 1 3 4 4 2 2 2 2 1 37
Joakim Lindström Strängnäs BGK 2 1 3 2 3 1 3 2 2 3 4 2 1 1 1 4 2 1 38
Klass C - [Avslutad] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Summa
Bertil Andersson Hammarby BGK 2 1 3 2 2 2 1 2 2 1 4 5 1 3 1 2 3 1 38
Mattias Andersson Örebro BGK 1 2 3 2 2 4 2 3 3 2 3 5 3 3 1 2 2 4 47
Klass C - [Avslutad] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Summa
Ronny Ekberg Strängnäs BGK 2 1 5 2 3 7 1 3 3 1 2 2 1 4 7 7 4 5 60
Rune Pousette Enköpings BGK 1 1 3 2 2 2 2 3 2 3 2 3 1 2 3 2 1 1 36
Klass C - [Avslutad] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Summa
Carolin Svensson Tyresö BGK 1 1 3 2 2 1 2 1 2 2 7 2 3 2 1 2 2 1 37
Conny Pihl Uppsala BGK 1 2 2 2 3 7 1 3 2 7 2 2 2 2 1 4 1 1 45
Klass C - [Avslutad] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Summa
Patric Vestin Eskilstuna BGK 1 1 2 3 3 1 2 3 2 1 7 2 3 3 1 2 2 2 41
Lars Abrahamsson Enköpings BGK 2 1 2 2 2 1 1 2 3 4 2 3 3 3 2 2 2 1 38
Klass C - [Avslutad] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Summa
Martin Holmlund Sundbybergs BGK 2 3 1 2 1 1 4 1 3 1 3 2 1 1 1 4 2 1 34
Bertil Andersson Hammarby BGK 2 2 2 2 2 1 5 2 2 4 1 7 1 1 1 3 2 1 41
Klass C - [Avslutad] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Summa
Rune Pousette Enköpings BGK 2 1 2 1 2 1 1 1 2 1 2 3 3 3 1 3 2 1 32
Joakim Lindström Strängnäs BGK 3 4 3 2 2 2 1 3 2 1 4 2 2 2 2 3 2 1 41
Klass C - [Avslutad] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Summa
Mattias Andersson Örebro BGK 3 2 3 1 2 1 3 2 3 1 2 3 2 2 3 4 5 2 44
Ronny Ekberg Strängnäs BGK 1 2 1 2 3 6 1 3 2 1 6 3 1 3 1 3 3 1 43
Klass B - [Avslutad] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Summa
Moshe Arad Tantogårdens BGK 3 1 2 2 2 1 1 2 2 1 2 4 1 2 2 4 4 1 37
Anders Jakobsson Sundbybergs BGK 2 2 1 2 3 1 3 1 2 1 3 3 1 1 1 3 2 2 34
Klass B - [Avslutad] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Summa
Ingela Eriksson Djulö BGK 1 3 2 2 2 1 3 3 2 3 3 1 1 5 1 2 3 2 40
Peter Lindqvist Djulö BGK 4 3 3 4 4 2 1 2 3 5 7 7 3 3 4 6 2 5 68
Klass B - [Avslutad] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Summa
Stig Pettersson Stora Tuna BGK 1 1 1 2 2 4 1 2 3 2 2 3 1 3 1 3 3 1 36
Bertil Ohlsson Eskilstuna BGK 1 2 2 2 2 2 1 2 2 4 2 4 3 3 2 3 3 3 43
Klass B - [Avslutad] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Summa
Tommy Edeving Strängnäs BGK 1 1 3 2 2 1 2 1 2 1 2 2 1 2 1 1 2 1 28
Bernt Gustavsson Södertälje BGK 3 1 2 2 2 1 5 3 2 2 6 1 1 3 1 3 2 2 42
Klass B - [Avslutad] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Summa
Rolf Strandberg Eskilstuna BGK 1 6 2 2 1 1 2 2 2 1 4 3 1 2 1 7 5 1 44
Tommy Blixt Eskilstuna BGK 1 1 2 3 2 1 1 3 1 1 2 2 1 3 1 4 2 1 32
Klass B - [Avslutad] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Summa
Ingela Eriksson Djulö BGK 1 2 1 1 1 1 4 3 2 2 2 1 3 5 1 2 1 1 34
Moshe Arad Tantogårdens BGK 2 1 2 2 3 3 5 3 2 1 7 2 1 1 2 3 3 1 44
Klass B - [Avslutad] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Summa
Anders Jakobsson Sundbybergs BGK 1 2 1 2 2 2 3 2 2 1 2 2 3 1 1 2 2 1 32
Stig Pettersson Stora Tuna BGK 3 2 2 2 3 1 1 3 1 1 2 2 3 1 1 2 2 2 34
Klass B - [Avslutad] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Summa
Peter Lindqvist Djulö BGK 2 1 3 2 3 2 1 1 3 3 7 2 1 4 1 3 1 3 43
Bernt Gustavsson Södertälje BGK 1 4 2 2 3 1 1 3 2 1 4 2 1 2 1 2 2 1 35
Klass B - [Avslutad] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Summa
Bertil Ohlsson Eskilstuna BGK 2 1 1 2 1 6 1 3 2 1 3 3 2 1 1 5 2 1 38
Rolf Strandberg Eskilstuna BGK 2 1 3 2 2 2 1 1 3 2 2 2 1 2 1 2 2 1 32
Klass B - [Avslutad] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Summa
Tommy Blixt Eskilstuna BGK 1 1 2 2 2 1 3 1 3 1 4 1 3 2 1 2 1 1 32
Tommy Edeving Strängnäs BGK 1 2 4 1 3 1 1 2 2 1 2 2 1 2 1 3 1 1 31
Klass B - [Avslutad] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Summa
Stig Pettersson Stora Tuna BGK 2 1 2 2 2 1 2 2 2 2 4 3 1 1 2 2 1 1 33
Ingela Eriksson Djulö BGK 2 1 2 1 3 3 2 3 2 3 4 4 1 2 1 2 1 1 38
Klass B - [Avslutad] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Summa
Bernt Gustavsson Södertälje BGK 2 1 2 1 3 1 1 3 2 1 2 2 3 3 1 3 2 1 34
Moshe Arad Tantogårdens BGK 2 1 3 2 1 2 1 3 2 2 3 3 1 1 1 1 4 2 35
Klass B - [Avslutad] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Summa
Rolf Strandberg Eskilstuna BGK 1 1 4 2 2 2 1 1 1 1 3 1 1 2 2 2 2 1 30
Anders Jakobsson Sundbybergs BGK 1 1 2 3 3 2 4 1 3 4 1 2 1 3 1 3 2 1 38
Klass B - [Avslutad] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Summa
Tommy Edeving Strängnäs BGK 2 2 6 2 2 4 2 2 2 1 2 2 2 2 1 2 1 1 38
Peter Lindqvist Djulö BGK 1 1 3 2 4 4 2 3 2 3 5 3 1 7 1 2 2 1 47
Klass B - [Avslutad] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Summa
Bertil Ohlsson Eskilstuna BGK 2 1 1 2 2 7 1 3 2 1 3 4 1 4 1 2 2 1 40
Tommy Blixt Eskilstuna BGK 3 1 2 1 2 1 1 1 2 5 3 2 1 1 1 2 1 1 31
Klass B - [Avslutad] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Summa
Bernt Gustavsson Södertälje BGK 2 3 3 1 2 1 1 1 2 2 2 1 3 2 2 3 6 1 38
Stig Pettersson Stora Tuna BGK 2 1 5 1 2 1 1 2 3 1 4 2 1 1 1 3 4 1 36
Klass B - [Avslutad] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Summa
Ingela Eriksson Djulö BGK 1 1 3 2 2 1 3 2 2 1 2 5 1 2 1 3 2 4 38
Rolf Strandberg Eskilstuna BGK 2 1 4 2 2 1 6 3 2 2 1 2 1 2 1 4 1 1 38
Klass B - [Avslutad] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Summa
Moshe Arad Tantogårdens BGK 1 2 3 3 3 2 5 2 2 3 2 3 1 1 3 2 1 1 40
Tommy Edeving Strängnäs BGK 1 2 2 2 3 2 1 1 2 2 2 1 2 2 1 3 2 1 32
Klass B - [Avslutad] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Summa
Anders Jakobsson Sundbybergs BGK 1 2 2 2 2 1 4 2 3 1 1 2 1 3 2 2 2 1 34
Bertil Ohlsson Eskilstuna BGK 1 5 2 1 2 2 1 2 2 1 2 3 1 2 1 3 1 2 34
Klass B - [Avslutad] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Summa
Tommy Blixt Eskilstuna BGK 1 4 2 2 2 1 2 2 2 2 6 2 3 2 1 2 2 2 40
Peter Lindqvist Djulö BGK 1 2 5 2 3 1 1 2 2 1 3 3 1 1 4 5 7 1 45
Klass B - [Avslutad] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Summa
Rolf Strandberg Eskilstuna BGK 2 1 3 1 2 1 1 1 1 1 2 4 1 2 2 5 3 1 34
Bernt Gustavsson Södertälje BGK 1 4 2 2 3 1 7 2 3 1 7 2 1 2 1 2 3 1 45
Klass B - [Avslutad] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Summa
Stig Pettersson Stora Tuna BGK 2 1 2 2 2 1 1 2 2 1 4 2 1 1 1 3 1 3 32
Tommy Edeving Strängnäs BGK 2 2 2 2 1 1 4 3 3 1 6 1 1 2 1 7 2 1 42
Klass B - [Avslutad] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Summa
Bertil Ohlsson Eskilstuna BGK 2 1 2 2 3 6 1 2 3 1 3 1 1 1 2 4 2 1 38
Ingela Eriksson Djulö BGK 2 3 2 2 2 1 1 2 3 1 2 2 1 4 1 2 3 1 35
Klass B - [Avslutad] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Summa
Peter Lindqvist Djulö BGK 2 1 2 3 2 2 2 3 2 7 5 2 3 3 1 2 7 1 50
Moshe Arad Tantogårdens BGK 3 3 1 2 2 3 3 3 2 1 2 2 1 4 1 4 2 1 40
Klass B - [Avslutad] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Summa
Anders Jakobsson Sundbybergs BGK 1 1 2 2 1 1 6+1 3 1 3 2 2 1 1 2 3 3 1 37
Tommy Blixt Eskilstuna BGK 1 1 2 2 2 1 1 2 2 2 2 3 1 3 3 3 2 1 34
Klass B - [Avslutad] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Summa
Tommy Edeving Strängnäs BGK 3 1 2 2 1 1 2 3 3 2 2 1 1 2 2 2 2 1 33
Rolf Strandberg Eskilstuna BGK 1 2 2 1 2 2 2 2 2 2 3 2 6 2 2 4 3 1 41
Klass B - [Avslutad] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Summa
Bernt Gustavsson Södertälje BGK 1 1 3 2 3 2 2 1 2 1 4 3 1 2 1 1 2 1 33
Bertil Ohlsson Eskilstuna BGK 2 2 2 2 2 2 2 2 3 1 3 2 1 2 2 3 3 1 37
Klass B - [Avslutad] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Summa
Peter Lindqvist Djulö BGK 1 7 5 2 1 2 2 3 3 1 2 5 3 3 2 4 2 1 49
Stig Pettersson Stora Tuna BGK 3 2 1 2 2 2 1 2 3 1 4 3 5 3 1 5 2 1 43
Klass B - [Avslutad] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Summa
Ingela Eriksson Djulö BGK 2 2 7 1 2 7 1 2 2 1 4 3 3 2 2 3 2 2 48
Anders Jakobsson Sundbybergs BGK 1 1 3 1 2 1 2 1 1 2 2 2 1 4 1 2 2 1 30
Klass B - [Avslutad] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Summa
Moshe Arad Tantogårdens BGK 1 2 4 2 2 2 2 3 3 1 7 2 2 2 1 2 2 2 42
Tommy Blixt Eskilstuna BGK 2 1 2 2 2 3 1 1 2 3 6 1 1 1 1 2 2 1 34
Klass B - [Avslutad] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Summa
Bertil Ohlsson Eskilstuna BGK 2 1 2 1 2 2 4 3 3 2 1 2 3 2 2 1 3 2 38
Tommy Edeving Strängnäs BGK 2 1 1 2 2 4 2 3 2 1 4 7 1 2 4 2 2 1 43
Klass B - [Avslutad] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Summa
Rolf Strandberg Eskilstuna BGK 1 3 3 2 2 1 1 3 2 3 1 2 3 3 1 5 2 1 39
Peter Lindqvist Djulö BGK 3 2 2 2 3 2 1 3 3 5 3 2 1 6 1 3 2 2 46
Klass B - [Avslutad] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Summa
Anders Jakobsson Sundbybergs BGK 2 1 2 2 2 2 1 2 1 2 1 4 1 1 1 2 5 3 35
Bernt Gustavsson Södertälje BGK 2 1 3 2 1 2 2 3 3 1 3 1 1 6 1 1 2 1 36
Klass B - [Avslutad] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Summa
Stig Pettersson Stora Tuna BGK 2 1 2 2 2 1 1 4 2 1 1 2 3 4 1 4 2 1 36
Moshe Arad Tantogårdens BGK 2 3 2 1 2 1 3 2 3 2 6 2 6 1 1 3 2 2 44
Klass B - [Avslutad] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Summa
Tommy Blixt Eskilstuna BGK 1 2 3 2 2 1 2 2 2 1 5 2 1 1 2 2 2 1 34
Ingela Eriksson Djulö BGK 1 1 2 2 2 1 1 2 3 2 4 2 3 3 2 3 2 1 37
Klass B - [Avslutad] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Summa
Peter Lindqvist Djulö BGK 1 3 7 2 3 5 1 2 3 1 6 2 1 2 1 3 2 3 48
Bertil Ohlsson Eskilstuna BGK 2 3 1 3 3 1 6 2 2 1 7 5 1 2 1 1 4 1 46
Klass B - [Avslutad] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Summa
Tommy Edeving Strängnäs BGK 3 1 2 2 2 1 4 2 3 5 2 1 2 3 1 4 3 1 42
Anders Jakobsson Sundbybergs BGK 1 2 2 2 3 1 1 2 2 3 3 2 1 1 2 2 2 1 33
Klass B - [Avslutad] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Summa
Moshe Arad Tantogårdens BGK 2 1 2 2 2 2 1 2 3 3 3 2 1 3 1 2 2 2 36
Rolf Strandberg Eskilstuna BGK 2 1 3 2 1 1 2 3 2 1 1 2 1 2 1 2 2 2 31
Klass B - [Avslutad] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Summa
Ingela Eriksson Djulö BGK 2 1 3 1 2 1 1 3 2 1 4 2 1 6 1 2 1 1 35
Bernt Gustavsson Södertälje BGK 2 1 3 2 2 1 2 3 2 1 3 2 1 2 1 3 2 1 34
Klass B - [Avslutad] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Summa
Tommy Blixt Eskilstuna BGK 1 2 3 2 2 1 3 2 1 2 3 2 2 1 1 2 2 1 33
Stig Pettersson Stora Tuna BGK 2 1 1 2 1 1 1 1 2 1 2 2 1 1 1 2 2 1 25
Klass B - [Avslutad] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Summa
Anders Jakobsson Sundbybergs BGK 2 2 2 2 2 2 2 2 1 1 6 7 2 1 1 2 2 1 40
Peter Lindqvist Djulö BGK 2 2 5 1 2 1 3 2 2 1 3 7 1 2 1 4 3 1 43
Klass B - [Avslutad] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Summa
Moshe Arad Tantogårdens BGK 1 3 2 1 4 2 2 1 1 3 3 2 1 2 1 2 2 1 34
Bertil Ohlsson Eskilstuna BGK 1 2 2 2 2 1 1 2 1 1 2 4 1 2 3 3 3 1 34
Klass B - [Avslutad] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Summa
Tommy Edeving Strängnäs BGK 2 1 1 1 2 2 2 3 1 5 1 1 1 2 1 2 2 1 31
Ingela Eriksson Djulö BGK 2 1 1 2 2 1 1 3 2 1 2 3 1 2 3 4 2 2 35
Klass B - [Avslutad] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Summa
Stig Pettersson Stora Tuna BGK 3 2 1 2 2 1 1 3 1 4 1 3 1 1 1 3 2 1 33
Rolf Strandberg Eskilstuna BGK 1 2 1 2 1 1 1 3 2 1 4 3 6 2 1 2 2 1 36
Klass B - [Avslutad] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Summa
Bernt Gustavsson Södertälje BGK 3 1 3 2 2 3 1 2 2 1 6 3 2 2 1 3 3 2 42
Tommy Blixt Eskilstuna BGK 2 1 2 1 2 2 2 1 2 2 5 3 1 5 1 2 1 1 36
Klass A - [Avslutad] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Summa
Patrik Eliasson Tyresö BGK 1 1 1 1 2 5 1 3 3 2 4 2 1 1 2 4 2 1 37
Mikael Karlsson Tyresö BGK 1 1 2 3 3 1 1 2 2 3 1 3 3 3 1 3 2 1 36
Klass A - [Avslutad] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Summa
Ulf Swedberg Strängnäs BGK 2 3 1 1 2 1 3 3 2 1 4 4 2 3 1 3 2 2 40
Rikard Lindqvist Skoghalls BGK 1 1 1 2 2 2 1 2 2 1 2 2 1 2 1 3 2 1 29
Klass A - [Avslutad] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Summa
Micke Jonsson Sundbybergs BGK 2 3 3 2 3 1 1 1 1 1 5 1 1 3 1 3 2 1 35
Patrik Nässelqvist Sundbybergs BGK 2 1 6 1 1 1 1 2 1 2 3 2 1 1 2 3 3 1 34
Klass A - [Avslutad] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Summa
Bror Wallén Eskilstuna BGK 2 1 1 2 3 2 1 4 2 1 2 1 2 1 1 2 2 2 32
Alexander Dahlstedt Tantogårdens BGK 1 1 2 2 2 1 1 3 3 1 2 2 2 1 1 2 2 1 30
Klass A - [Avslutad] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Summa
Magnus Mårtensson Örebro BGK 1 1 1 1 2 1 2 2 3 1 3 1 3 1 3 3 2 1 32
Lennart Jansson Örebro BGK 1 3 2 2 2 2 2 2 3 1 5 3 1 5 1 5 1 1 42
Klass A - [Avslutad] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Summa
Ulf Swedberg Strängnäs BGK 1 1 2 2 2 2 1 2 1 3 2 3 2 2 1 2 2 1 32
Patrik Eliasson Tyresö BGK 1 1 4 2 3 7 2 1 2 1 2 5 3 1 1 3 2 2 43
Klass A - [Avslutad] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Summa
Mikael Karlsson Tyresö BGK 2 2 2 2 2 1 1 2 2 2 2 2 3 1 1 3 1 1 32
Micke Jonsson Sundbybergs BGK 2 1 2 2 2 1 1 3 1 2 2 5 1 1 1 3 2 1 33
Klass A - [Avslutad] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Summa
Rikard Lindqvist Skoghalls BGK 3 1 1 1 2 3 3 2 1 3 1 5 1 3 1 2 2 1 36
Alexander Dahlstedt Tantogårdens BGK 1 1 2 2 2 1 3 2 2 1 4 4 1 1 1 2 2 1 33
Klass A - [Avslutad] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Summa
Patrik Nässelqvist Sundbybergs BGK 1 2 2 2 2 1 1 2 2 1 1 3 4 2 3 2 2 1 34
Magnus Mårtensson Örebro BGK 3 3 2 2 2 1 2 4 2 1 3 4 1 1 1 5 2 2 41
Klass A - [Avslutad] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Summa
Lennart Jansson Örebro BGK 1 1 2 2 1 3 2 3 2 1 3 3 1 1 1 3 2 1 33
Bror Wallén Eskilstuna BGK 1 1 2 2 1 2 1 3 2 1 2 2 1 2 1 3 2 1 30
Klass A - [Avslutad] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Summa
Micke Jonsson Sundbybergs BGK 1 3 3 2 3 1 1 2 2 2 2 1 1 2 1 2 2 1 32
Ulf Swedberg Strängnäs BGK 2 1 2 2 2 1 1 2 2 2 4 4 2 1 1 3 2 1 35
Klass A - [Avslutad] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Summa
Alexander Dahlstedt Tantogårdens BGK 1 1 2 2 2 1 5 3 3 1 3 1 1 2 1 2 2 1 34
Patrik Eliasson Tyresö BGK 1 1 3 2 3 1 4 1 2 1 3 1 1 2 2 2 4 1 35
Klass A - [Avslutad] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Summa
Magnus Mårtensson Örebro BGK 3 1 2 2 4 1 1 2 2 1 2 2 5 1 1 3 3 1 37
Mikael Karlsson Tyresö BGK 2 1 2 2 2 1 1 4 4 1 5 2 1 3 1 2 4 1 39
Klass A - [Avslutad] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Summa
Bror Wallén Eskilstuna BGK 1 2 2 1 2 2 2 3 1 1 2 7 1 1 1 2 4 1 36
Rikard Lindqvist Skoghalls BGK 2 2 2 1 3 1 2 1 3 2 1 3 1 1 1 3 2 1 32
Klass A - [Avslutad] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Summa
Patrik Nässelqvist Sundbybergs BGK 2 1 3 2 2 1 1 2 2 1 2 3 4 1 1 2 2 1 33
Lennart Jansson Örebro BGK 2 1 2 2 2 1 1 3 2 1 2 2 2 2 1 2 2 1 31
Klass A - [Avslutad] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Summa
Alexander Dahlstedt Tantogårdens BGK 1 1 3 2 1 2 3 1 2 1 2 2 1 1 1 2 2 1 29
Micke Jonsson Sundbybergs BGK 2 1 3 1 3 1 1 3 3 1 3 2 1 7 1 5 1 1 40
Klass A - [Avslutad] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Summa
Ulf Swedberg Strängnäs BGK 1 2 3 1 3 2 1 3 2 1 7 3 1 1 1 2 2 2 38
Magnus Mårtensson Örebro BGK 1 2 3 2 1 4 1 2 1 3 2 5 3 2 1 2 1 1 37
Klass A - [Avslutad] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Summa
Patrik Eliasson Tyresö BGK 1 1 2 2 2 1 1 2 3 1 2 2 1 2 1 2 1 1 28
Bror Wallén Eskilstuna BGK 1 1 2 2 2 1 3 3 2 2 3 2 3 1 1 2 2 1 34
Klass A - [Avslutad] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Summa
Mikael Karlsson Tyresö BGK 1 1 1 1 3 1 1 1 2 1 7 3 1 1 1 2 3 1 32
Patrik Nässelqvist Sundbybergs BGK 2 1 3 2 2 1 1 2 2 1 2 3 1 1 1 2 3 1 31
Klass A - [Avslutad] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Summa
Lennart Jansson Örebro BGK 1 2 1 3 2 1 1 2 1 1 1 3 1 2 3 2 2 1 30
Rikard Lindqvist Skoghalls BGK 1 1 1 1 1 1 1 2 1 1 1 5 1 3 1 2 1 1 26
Klass A - [Avslutad] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Summa
Magnus Mårtensson Örebro BGK 1 4 3 2 2 2 4 3 3 1 2 2 1 1 1 3 2 1 38
Alexander Dahlstedt Tantogårdens BGK 1 1 1 2 2 2 1 2 3 2 2 1 1 1 1 3 2 1 29
Klass A - [Avslutad] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Summa
Micke Jonsson Sundbybergs BGK 2 1 2 2 2 1 2 3 3 1 4 3 1 3 1 2 3 1 37
Bror Wallén Eskilstuna BGK 1 1 1 2 1 1 2 3 2 1 4 4 2 2 1 2 1 2 33
Klass A - [Avslutad] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Summa
Patrik Nässelqvist Sundbybergs BGK 1 1 2 2 2 1 1 3 2 3 1 2 1 1 1 2 2 1 29
Ulf Swedberg Strängnäs BGK 2 1 1 2 2 3 2 3 1 2 3 3 1 1 2 2 1 1 33
Klass A - [Avslutad] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Summa
Rikard Lindqvist Skoghalls BGK 2 1 2 1 2 1 2 2 3 1 1 1 1 1 1 1 2 1 26
Patrik Eliasson Tyresö BGK 1 2 2 2 1 1 1 2 2 2 2 4 3 4 2 2 2 1 36
Klass A - [Avslutad] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Summa
Mikael Karlsson Tyresö BGK 1 1 1 1 1 1 1 1 3 1 7 3 1 2 3 2 3 1 34
Lennart Jansson Örebro BGK 2 1 3 2 2 1 3 2 2 2 2 2 2 3 1 2 3 1 36
Klass A - [Avslutad] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Summa
Bror Wallén Eskilstuna BGK 2 1 1 2 1 1 1 2 2 1 1 2 1 5 1 3 2 3 32
Magnus Mårtensson Örebro BGK 1 1 2 2 2 1 1 2 1 2 3 4 1 1 1 2 1 1 29
Klass A - [Avslutad] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Summa
Alexander Dahlstedt Tantogårdens BGK 1 1 2 2 2 1 1 1 2 3 3 1 1 1 1 2 1 2 28
Patrik Nässelqvist Sundbybergs BGK 3 2 2 2 2 2 1 3 2 1 2 4 1 1 1 2 2 1 34
Klass A - [Avslutad] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Summa
Rikard Lindqvist Skoghalls BGK 1 1 2 2 1 1 1 2 2 4 4 2 2 1 1 3 1 1 32
Micke Jonsson Sundbybergs BGK 2 2 2 2 2 1 2 2 2 7 5 2 1 2 4 2 3 1 44
Klass A - [Avslutad] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Summa
Ulf Swedberg Strängnäs BGK 2 3 2 2 1 1 2 2 3 2 4 3 4 1 1 2 2 1 38
Mikael Karlsson Tyresö BGK 2 1 2 2 2 1 3 2 2 1 1 2 1 3 1 2 3 1 32
Klass A - [Avslutad] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Summa
Patrik Eliasson Tyresö BGK 2 2 1 2 3 1 1 1 2 1 2 1 1 2 1 2 2 1 28
Lennart Jansson Örebro BGK 1 1 2 2 3 3 1 1 2 1 2 1 1 1 1 2 4 1 30
Klass A - [Avslutad] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Summa
Patrik Nässelqvist Sundbybergs BGK 1 2 2 2 1 1 1 3 2 1 2 4 1 2 2 3 1 1 32
Bror Wallén Eskilstuna BGK 2 1 1 1 1 4 3 2 2 1 4 2 2 1 2 2 2 2 35
Klass A - [Avslutad] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Summa
Magnus Mårtensson Örebro BGK 1 1 3 2 3 1 2 1 2 1 2 2 1 2 1 1 1 1 28
Rikard Lindqvist Skoghalls BGK 1 1 3 2 2 1 2 3 2 1 1 1 3 1 2 2 2 1 31
Klass A - [Avslutad] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Summa
Mikael Karlsson Tyresö BGK 1 1 3 2 2 1 1 2 1 1 3 3 3 2 1 4 2 2 35
Alexander Dahlstedt Tantogårdens BGK 1 1 2 2 1 2 1 1 1 1 2 2 1 1 1 2 1 1 24
Klass A - [Avslutad] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Summa
Micke Jonsson Sundbybergs BGK 2 1 2 2 2 1 2 1 3 1 3 2 3 1 1 2 3 2 34
Patrik Eliasson Tyresö BGK 2 1 1 1 2 1 1 3 1 1 2 2 1 2 1 2 1 1 26
Klass A - [Avslutad] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Summa
Lennart Jansson Örebro BGK 1 1 1 2 1 1 3 2 2 1 3 2 1 1 1 3 1 1 28
Ulf Swedberg Strängnäs BGK 1 2 2 2 2 1 3 2 2 3 4 2 1 4 1 2 1 2 37
Klass A - [Avslutad] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Summa
Rikard Lindqvist Skoghalls BGK 1 1 1 2 1 1 2 1 3 1 3 1 1 2 1 2 2 1 27
Patrik Nässelqvist Sundbybergs BGK 1 1 2 2 2 1 1 1 3 1 2 3 2 1 1 2 3 1 30
Klass A - [Avslutad] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Summa
Bror Wallén Eskilstuna BGK 1 2 1 2 2 1 3 3 3 1 1 3 1 1 1 2 2 1 31
Mikael Karlsson Tyresö BGK 2 2 2 2 2 1 1 1 2 1 3 3 1 1 2 2 1 1 30
Klass A - [Avslutad] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Summa
Patrik Eliasson Tyresö BGK 2 2 3 2 2 1 4 2 2 1 2 2 3 2 1 2 1 2 36
Magnus Mårtensson Örebro BGK 1 3 4 1 2 2 2 3 2 1 3 2 4 1 1 2 2 1 37
Klass A - [Avslutad] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Summa
Ulf Swedberg Strängnäs BGK 1 1 2 2 2 1 1 2 2 2 2 2 1 2 1 2 1 1 28
Alexander Dahlstedt Tantogårdens BGK 1 1 2 2 1 2 5 2 3 4 4 2 1 1 1 2 2 2 38
Klass A - [Avslutad] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Summa
Lennart Jansson Örebro BGK 1 1 3 2 2 1 3 2 2 1 4 2 1 2 1 5 2 2 37
Micke Jonsson Sundbybergs BGK 2 1 2 1 1 2 1 2 3 1 3 2 3 1 1 2 1 1 30
Klass A - [Avslutad] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Summa
Mikael Karlsson Tyresö BGK 1 1 2 2 2 2 1 2 1 1 2 2 1 3 1 3 2 1 30
Rikard Lindqvist Skoghalls BGK 2 1 2 2 2 1 2 2 1 1 1 2 1 3 1 2 2 1 29
Klass A - [Avslutad] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Summa
Patrik Eliasson Tyresö BGK 1 1 4 1 1 1 2 2 3 2 3 3 1 2 1 2 2 1 33
Patrik Nässelqvist Sundbybergs BGK 2 1 2 2 2 1 1 1 2 1 2 3 1 1 1 2 2 1 28
Klass A - [Avslutad] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Summa
Bror Wallén Eskilstuna BGK 1 1 2 2 1 1 3 3 3 2 2 2 1 1 1 2 2 1 31
Ulf Swedberg Strängnäs BGK 2 3 2 2 2 1 3 2 2 2 1 2 1 1 3 5 2 2 38
Klass A - [Avslutad] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Summa
Micke Jonsson Sundbybergs BGK 2 1 2 3 2 1 2 2 1 1 4 3 1 4 2 4 1 1 37
Magnus Mårtensson Örebro BGK 1 1 3 2 2 4 1 2 2 1 2 2 2 2 2 2 2 1 34
Klass A - [Avslutad] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Summa
Alexander Dahlstedt Tantogårdens BGK 1 1 1 2 2 2 3 3 3 1 1 2 1 3 1 2 2 1 32
Lennart Jansson Örebro BGK 1 1 2 2 2 1 1 1 1 1 2 2 3 1 1 3 2 1 28

Huvudsida | Klass D | Klass C | Klass B | Klass A | Matcher | Straff | Rak lista | Rak lista Klass D | Rak lista Klass C | Rak lista Klass B | Rak lista Klass A | Banstatistik | Spelarstatistik | Spik | Tävlingsinfo