NT, VSBGF Inomhustouren FINAL, Jkpg


Huvudsida | A (Öppen klass) | B (hcp 7-12,9) | C (hcp 13- ) | Matcher | Spik | Tävlingsinfo

Matcher


A (Öppen klass) 8 - delsfinal [Avslutad] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Vinster
Göran Widlert BGK Jönköping 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 7 7 7 7 7 7 7 7 10
Vakant Vakant Vakant 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 0

A (Öppen klass) 8 - delsfinal [Avslutad] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Vinster
Lars Wahlström Nässjö BGK 1 1 2 7 7 7 7 7 7 1 2 1 1 1 2 1 1 1 8
Mats Jänsby Gullbergsbro BGK 7 7 3 7 7 7 7 7 7 7 1 7 7 1 2 7 7 1 1

A (Öppen klass) 8 - delsfinal [Avslutad] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Vinster
Eirik Seljelid Kungälvs BGK 1 1 3 1 1 1 2 1 1 1 2 1 2 1 2 3 7 7 6
Torgny Kjellström Kungälvs BGK 1 7 2 1 1 1 3 1 7 7 2 7 1 1 2 7 7 7 2

A (Öppen klass) 8 - delsfinal [Avslutad] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Vinster
Anton Renhag Nässjö BGK 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 7 7 7 7 7 7 7 7 10
Vakant Vakant Vakant 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 0

A (Öppen klass) 8 - delsfinal [Avslutad] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Vinster
Jörgen Samuelsson Nässjö BGK 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 7 7 7 7 7 7 7 7 10
Vakant Vakant Vakant 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 0

A (Öppen klass) 8 - delsfinal [Avslutad] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Vinster
Marcus Karlsson BGK Jönköping 2 2 7 1 2 1 1 3 1 2 2 1 1 2 3 1 1 1 4
Jonas Gustafsson BGK Jönköping 1 1 2 1 2 7 7 1 1 1 2 1 1 2 1 2 2 1 6

A (Öppen klass) 8 - delsfinal [Avslutad] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Vinster
Erik Fause Hovind Christiania MC 2 1 1 1 7 7 2 1 1 1 2 1 1 4 4 1 1 3 8
Tomas Sennerby Gullbergsbro BGK 2 2 7 7 7 7 1 2 4 1 2 7 1 1 2 7 7 2 4

A (Öppen klass) 8 - delsfinal [Avslutad] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Vinster
Marcus I Andersson Kungälvs BGK 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 7 7 7 7 7 7 7 7 10
Vakant Vakant Vakant 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 0

A (Öppen klass) Kvartsfinal [Avslutad] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Vinster
Göran Widlert BGK Jönköping 1 2 2 1 2 1 2 1 1 1 3 2 1 1 2 2 3 4 5
Lars Wahlström Nässjö BGK 7 2 1 2 2 1 2 2 1 1 4 1 1 2 2 1 1 2 5

A (Öppen klass) Kvartsfinal [Avslutad] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Vinster
Eirik Seljelid Kungälvs BGK 1 1 3 1 1 2 2 2 1 1 2 2 1 3 1 3 2 2 6
Anton Renhag Nässjö BGK 2 2 3 2 7 2 2 1 7 1 2 2 1 1 7 1 1 2 4

A (Öppen klass) Kvartsfinal [Avslutad] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Vinster
Jörgen Samuelsson Nässjö BGK 1 2 2 1 1 3 1 4 1 1 2 1 2 1 2 1 3 2 6
Jonas Gustafsson BGK Jönköping 1 1 3 2 1 1 2 1 2 1 2 1 1 2 2 2 2 1 6

A (Öppen klass) Kvartsfinal [Avslutad] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Vinster
Erik Fause Hovind Christiania MC 1 2 7 7 2 3 2 3 2 1 2 1 1 1 2 1 2 1 3
Marcus I Andersson Kungälvs BGK 1 2 2 7 3 1 2 1 2 1 2 2 1 1 1 1 1 2 5

A (Öppen klass) Semifinal [Avslutad] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Vinster
Lars Wahlström Nässjö BGK 1 2 1 2 2 1 4 4 1 1 2 7 1 1 2 1 1 1 6
Eirik Seljelid Kungälvs BGK 2 2 7 2 1 7 1 1 7 1 2 1 7 1 2 1 1 7 4

A (Öppen klass) Semifinal [Avslutad] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Vinster
Jonas Gustafsson BGK Jönköping 2 1 3 2 1 2 2 1 1 1 3 1 1 1 2 1 1 1 6
Marcus I Andersson Kungälvs BGK 2 2 3 1 2 1 2 2 1 1 1 2 1 1 2 1 2 7 3

A (Öppen klass) 3:e - 4:e plats [Avslutad] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Vinster
Eirik Seljelid Kungälvs BGK 1 1 2 1 1 2 2 2 2 1 7 1 1 1 2 7 7 7 3
Marcus I Andersson Kungälvs BGK 1 1 1 2 4 1 1 1 2 1 1 1 2 1 2 1 1 7 7

A (Öppen klass) Final [Avslutad] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Vinster
Lars Wahlström Nässjö BGK 2 2 2 2 1 2 2 1 1 2 2 1 1 2 2 7 7 7 3
Jonas Gustafsson BGK Jönköping 1 1 3 2 1 1 2 1 1 1 1 1 2 1 3 1 7 7 7

B (hcp 7-12,9) Kvartsfinal [Avslutad] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Vinster
Jonathan Arab-Ekman BGK Jönköping 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 7 7 7 7 7 7 7 7 10
Vakant Vakant Vakant 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 0

B (hcp 7-12,9) Kvartsfinal [Avslutad] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Vinster
Mattias Ståhl Kungälvs BGK 2 2 3 1 1 1 7 7 2 1 2 2 2 1 3 1 2 2 5
Krister Rönnquist Nässjö BGK 1 1 2 2 3 1 7 7 1 1 3 1 1 1 2 2 3 1 8

B (hcp 7-12,9) Kvartsfinal [Avslutad] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Vinster
Hasse Pilquist BGK Jönköping 7 7 7 7 7 7 2 1 1 1 2 1 3 2 1 1 1 7 7
Joakim Samuelsson Nässjö BGK 7 7 7 7 7 7 3 1 1 7 2 1 7 7 7 7 7 7 0

B (hcp 7-12,9) Kvartsfinal [Avslutad] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Vinster
Jan Gunnarsson Nässjö BGK 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 7 7 7 7 7 7 7 7 10
Vakant Vakant Vakant 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 0

B (hcp 7-12,9) Semifinal [Avslutad] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Vinster
Jonathan Arab-Ekman BGK Jönköping 2 2 2 1 1 1 2 1 1 1 3 1 1 1 1 7 7 7 7
Krister Rönnquist Nässjö BGK 1 4 2 3 7 1 1 7 7 1 2 1 7 1 7 7 7 7 3

B (hcp 7-12,9) Semifinal [Avslutad] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Vinster
Hasse Pilquist BGK Jönköping 1 1 2 1 2 1 2 1 1 2 2 3 2 1 2 7 7 7 6
Jan Gunnarsson Nässjö BGK 1 2 3 1 1 7 3 1 1 2 2 7 1 7 2 7 7 7 2

B (hcp 7-12,9) 3:e - 4:e plats [Avslutad] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Vinster
Krister Rönnquist Nässjö BGK 2 2 2 2 7 1 1 1 1 1 2 7 1 1 7 7 7 7 3
Jan Gunnarsson Nässjö BGK 1 2 4 2 2 1 2 1 1 1 2 1 1 2 2 2 1 7 6

B (hcp 7-12,9) Final [Avslutad] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Vinster
Jonathan Arab-Ekman BGK Jönköping 1 2 2 1 2 2 2 1 1 1 2 1 2 1 1 1 7 7 7
Hasse Pilquist BGK Jönköping 1 7 2 1 1 1 2 2 1 1 3 7 2 7 7 7 7 7 2

C (hcp 13- ) 8 - delsfinal [Avslutad] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Vinster
Maria Möller Gullbergsbro BGK 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 7 7 7 7 7 7 7 7 10
Vakant Vakant Vakant 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 0

C (hcp 13- ) 8 - delsfinal [Avslutad] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Vinster
Helen Gunnarsson Nässjö BGK 3 2 2 1 4 1 3 2 1 6 2 1 7 7 7 7 2 2 9
Birgitta Arne´r Nässjö BGK 3 1 7 7 7 7 2 3 7 3 7 7 7 7 7 7 2 7 3

C (hcp 13- ) 8 - delsfinal [Avslutad] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Vinster
Robert Majlöv Askims BGK 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 7 7 7 7 7 7 7 7 10
Vakant Vakant Vakant 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 0

C (hcp 13- ) 8 - delsfinal [Avslutad] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Vinster
Rebecka Johansson Gullbergsbro BGK 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 7 7 7 7 7 7 7 7 10
Vakant Vakant Vakant 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 0

C (hcp 13- ) 8 - delsfinal [Avslutad] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Vinster
Jonny Jänsby Gullbergsbro BGK 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 7 7 7 7 7 7 7 7 10
Vakant Vakant Vakant 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 0

C (hcp 13- ) 8 - delsfinal [Avslutad] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Vinster
Anna Arab BGK Jönköping 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 7 7 7 7 7 7 7 7 10
Vakant Vakant Vakant 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 0

C (hcp 13- ) 8 - delsfinal [Avslutad] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Vinster
Peder Flygård Uddevalla BGK 2 1 2 2 1 1 1 2 1 1 2 7 2 2 7 3 2 1 7
Josef Widlert Nord BGK Jönköping 1 2 3 4 7 1 7 1 1 1 7 7 1 2 2 3 2 3 4

C (hcp 13- ) 8 - delsfinal [Avslutad] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Vinster
Isabell Möller Gullbergsbro BGK 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 7 7 7 7 7 7 7 7 10
Vakant Vakant Vakant 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 0

C (hcp 13- ) Kvartsfinal [Avslutad] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Vinster
Maria Möller Gullbergsbro BGK 3 2 3 2 2 1 7 7 7 7 2 4 1 1 2 3 2 1 7
Helen Gunnarsson Nässjö BGK 2 7 7 2 7 7 7 7 7 7 3 1 1 1 2 7 2 7 2

C (hcp 13- ) Kvartsfinal [Avslutad] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Vinster
Robert Majlöv Askims BGK 3 2 3 2 3 1 3 2 1 5 2 1 1 3 2 2 2 2 7
Rebecka Johansson Gullbergsbro BGK 1 3 3 3 1 2 1 1 2 1 2 2 2 2 2 2 3 2 6

C (hcp 13- ) Kvartsfinal [Avslutad] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Vinster
Jonny Jänsby Gullbergsbro BGK 2 5 2 1 1 3 3 2 1 4 2 1 7 7 2 1 1 5 7
Anna Arab BGK Jönköping 1 1 4 3 1 7 1 7 1 4 2 7 7 7 2 7 7 1 4

C (hcp 13- ) Kvartsfinal [Avslutad] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Vinster
Peder Flygård Uddevalla BGK 1 3 1 1 6 2 1 7 7 7 7 7 2 2 2 1 1 2 8
Isabell Möller Gullbergsbro BGK 7 7 7 7 1 2 2 7 7 7 7 7 2 5 7 1 7 2 1

C (hcp 13- ) Semifinal [Avslutad] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Vinster
Maria Möller Gullbergsbro BGK 3 3 1 2 7 7 4 2 7 1 1 7 7 1 3 4 1 1 8
Robert Majlöv Askims BGK 1 2 3 3 2 1 5 3 1 1 2 1 1 1 2 7 2 4 8

C (hcp 13- ) Semifinal [Avslutad] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Vinster
Jonny Jänsby Gullbergsbro BGK 2 3 1 1 1 1 2 3 1 1 1 1 3 3 7 7 7 7 7
Peder Flygård Uddevalla BGK 2 2 2 2 7 7 2 7 7 1 7 1 1 3 7 7 7 7 2

C (hcp 13- ) 3:e - 4:e plats [Avslutad] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Vinster
Robert Majlöv Askims BGK 2 2 2 1 2 1 2 3 1 3 3 1 1 7 7 7 7 7 8
Peder Flygård Uddevalla BGK 3 2 3 2 1 7 5 1 1 7 4 1 7 7 7 7 7 7 2

C (hcp 13- ) Final [Avslutad] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Vinster
Maria Möller Gullbergsbro BGK 2 2 3 2 1 7 2 1 1 6 2 4 2 2 2 1 2 1 7
Jonny Jänsby Gullbergsbro BGK 3 7 2 7 1 2 1 1 7 3 2 2 5 3 1 1 2 7 6

Huvudsida | A (Öppen klass) | B (hcp 7-12,9) | C (hcp 13- ) | Matcher | Spik | Tävlingsinfo